Skip to main content
support: Matt Guy
date & time: Friday, 15 December 2023, 20:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 139-170
organizer: Progresja
time table:
20:00 - wejście / Matt Guy
22:00 - Gorgon City

Klub Progresja zaprasza na koncert Gorgon City!

Po intensywnych rozmowach z managementem artystów udało się ustalić nowy termin warszawskiego koncertu Gorgon City, którego organizatorem jest bezpośrednio Klub Progresja.

Koncert odbędzie się 15 grudnia 2023 roku w Klubie Progresja. Dzięki deklaracji bileterii Going, bilety zakupione na poprzedni termin (09.09) ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ!

1,5 miliarda odtworzeń w serwisach streamingowych i 10 milionów singli sprzedanych na całym świecie. Te liczby to najlepsza rekomendacja Kyea Gibbona i Matta Robsona-Scotta – duetu tworzącego Gorgon City. Od czasu, gdy w 2013 roku debiutowali singlem „Real”, stali się jednym z najważniejszych wykonawców w szeroko rozumianej muzyce house. Ich wpływ na całą współczesną scenę elektroniczną jest nieoceniony, a kolejne albumy wręcz definiują jej brzmienie. Gorgon City to nie tylko doskonałe nagrania studyjne, ale również niesamowite występy, które porwały publiczność na największych festiwalach takich jak Glastonbury, Coachella czy Tomorrowland.

Jak wypadają w naturalnym dla siebie, klubowym środowisku? Przekonajcie się sami!

Imprezę otworzy Matt Guy – wschodzący, brytyjski DJ, którego ostatni hit „Set My Mind Free” szturmem podbił listy przebojów i klubowe playlisty na całym świecie. Jaki nowy materiał szykuje? Co wypuści w nadchodzącym roku? Przekonacie się na warszawskim secie artysty!