Skip to main content
support: Anth
date & time: Thursday, 24 August 2023, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 119
organizer: Fource
time table:
19:00 - wejście
20:20 - Anth
21:00 - Conor Maynard

Conor Maynard, piosenkarz znany z takich przebojów jak “Can’t Say No” czy “By Your Side”, zawita latem do Polski w ramach trasy koncertowej “Sad Boy Summer Tour”. Artysta wystąpi 24 sierpnia 2023 roku w warszawskiej Progresji.

Po 10 latach kontraktu z dużą wytwórnią fonograficzną i osiągnięciu globalnego sukcesu, Conor Maynard postanowił pójść na swoje i zaczął działać jako niezależny artysta. Lista jego osiągnięć już wtedy była imponująca: 1. miejsce listy sprzedaży płyty w UK dla debiutanckiego “Contrast”, światowe trasy koncertowe, liczne nagrody oraz współpraca z wielkimi gwiazdami (m.in. Ne-Yo, Ty Dolla Sign, Alan Walker, Shaggy). Conor to YouTube’owy prekursor, był jednym z pierwszych brytyjskich artystów, którzy zaliczyli transfer z internetowej popularności do statusu gwiazdy. Patrząc wstecz na pierwszą dekadę kariery podjął decyzję, że dalej pójdzie sam, z ambicją by dalej przecierać nowe szlaki na rynku muzycznym. Od tamtego momentu zdobywa kolejne szczyty. W 2021 roku jego globalna liczba słuchaczy wzrosła w zawrotnym tempie, w ciągu zaledwie roku gromadząc ponad 300 milionów odtworzeń na Spotify i Apple Music, i to pomimo braku wsparcia dużej firmy fonograficznej. Jego kanał YouTube zgromadził natomiast 12.6 miliona subskrybentów oraz 2.5 miliarda wyświetleń. Jego TikTok szybko stał się 8. najbardziej obserwowanym kontem w Wielkiej Brytanii. “Niezwykle satysfakcjonujące jest to ciągłe rozwijanie się i realizowanie kolejnych kamieni milowych. Czuję ulgę, gdyż mam już pewność iż pomimo podjęcia śmiałego i niezwykle ryzykownego kroku, podjąłem właściwą decyzję.” – mówi Conor Maynard.

Tuż przed Conorem Maynardem na scenie Progresji zaprezentuje się Anth! Koncert już za nieco ponad dwa tygodnie, nie możemy się doczekać!