Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 14+ Tickets 35-60 Lineup 19:00-20:30 - otwarcie drzwi + warm up Leo S
21:00 - start koncertu
Ticket distribution
goingapp.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Misja „Internaziomal” została oficjalnie rozpoczęta! Kolejny cel na jesienno-zimowej trasie Żabsona to warszawska Progresja.

Tym razem spotkamy się w mieście, które nie tylko pełni funkcję siedziby agencji, ale jest także główną kryjówką naszego CEO. „Internaziomal” to album oparty w dużej mierze na kolaboracjach, jego misją jest łączenie ludzi z różnych środowisk i części świata, o czym będziecie mogli się przekonać na warszawskim koncercie.

Sygnał satelitarny został wysłany do wszystkich Internaziomali, dlatego śledźcie wydarzenie, bo co kilka dni będziemy zdradzać szczegóły i prezentować sylwetki kooperujących agentów. Przed Wami po za Żabsonem pojawi się cały szereg tak samo nietuzinkowych co wspaniałych gości, którzy razem zgotują show jakiego jeszcze nie widzieliście!

Wstęp na koncert 14+ za pisemną zgodą rodzica.
Poniżej 14 lat – wymagana obecność prawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://tinyurl.com/yd4u7f37

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue