Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 13+ Organizer WiniaryBookings Lineup 18:30 - otwarcie bramki
19:30-20:30 - Deemz warm-up
20:30 - warm-up DJ Leosi
21:00 - start koncertu Leosi
Additional Info New Date Ticket distribution
goingapp.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Kochani, niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a na niektóre sprawy nie mamy wpływu. Jedną z nich jest choroba. Z przykrością informuję Was, że nie będę w stanie dać Wam najlepszego show na jakie zasługujecie jutrzejszego wieczoru w warszawskiej Progresji, dlatego też jesteśmy zmuszeni przenieść ten koncert na 15.12.2021.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, a jeśli komuś nie odpowiada nowy termin to może dokonać zwrotu za pośrednictwem bileterii Going.

Mam nadzieję szybko stanąć na nogi i nie mogę się już doczekać na hulanki z Wami 15.12!

——————

Niekwestionowana królowa imprez, YOUNG LEOSIA, po zatrzęsieniu krajem swoim debiutanckim EP “Hulanki”, wyrusza w swoją pierwszą, solową trasę koncertową! Koncerty pod szyldem Hulanki Tour odwiedzą siedem strategicznych miast w kraju, rozpalając do czerwoności największe kluby, a nawet hale w Polsce! Artystka specjalnie na te wydarzenia przygotowała dla fanów wyjątkowe widowisko muzyczno-taneczno-wizualne. Bądźcie tam z nami, będzie to historyczne wydarzenie w polskim rapie!

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

YOUNG LEOSIA (Internaziomale)
https://www.facebook.com/youngleosia
https://www.instagram.com/youngleosia
“Szklanki” – https://www.youtube.com/watch?v=CYiGyaJyPMk
“Jungle Girl” – https://www.youtube.com/watch?v=lbaFm6USBZA
“Baila Ella” – https://www.youtube.com/watch?v=tOuzKzQ7Qsc

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue