Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 13+ Organizer WiniaryBookings Lineup 18:30 - otwarcie bramki
19:30-20:30 - Deemz warm-up
20:30 - warm-up DJ Leosi
21:00 - start koncertu Leosi
Additional Info New Date Ticket distribution
goingapp.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Komunikat Winiary Bookings – organizatora koncertu:

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem trasy Hulanki, wejście na dzisiejszy koncert Young Leosi jest możliwe tylko i wyłącznie po okazaniu przez uczestnika unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 uznawanego za równoważne z zaświadczeniami wydawanymi zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r. w sprawie ram wydawania, weryfikowania i uznawania interoperacyjnych zaświadczeń o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19.

Zasady wejścia na koncert nie ulegają w żaden sposób zmianie, ponieważ od początku ogłoszenia trasy, wejście na koncert wiąże się z obowiązkiem przedstawienia wyżej wymienionych dokumentów/zaświadczeń. Zmianie ulega jedynie forma przedstawienia faktu bycia zaszczepionym/ozdrowieńcem lub osobą z negatywnym wynikiem testu. Te zmiany wynikają z aktualnie obowiązującego rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 861 z późn. zm.) obowiązujący od dnia 15.12.2021 r.

Dodatkowo, wychodząc naprzeciw uczestnikom wydarzenia informujemy, że dla osób nieposiadających żadnych z powyższych dokumentów/zaświadczeń, bezpośrednio przy Klubie Progresja dostępny będzie komercyjny punkt wymazowy COVID-19 prowadzony przez Live-Med, gdzie będzie można wykonać szybki test antygenowy. Czas oczekiwania na wynik: 15 min. Cena testu: 90 zł. Z takimi testami wejście na koncert będzie również możliwe.

Prosimy wszystkich o wcześniejsze przygotowanie wyżej wspomnianych dokumentów oraz biletu, w celu sprawnego wpuszczania ludzi do klubu.

W razie pytań prosimy pisać na [email protected]

——————

Niekwestionowana królowa imprez, YOUNG LEOSIA, po zatrzęsieniu krajem swoim debiutanckim EP “Hulanki”, wyrusza w swoją pierwszą, solową trasę koncertową! Koncerty pod szyldem Hulanki Tour odwiedzą siedem strategicznych miast w kraju, rozpalając do czerwoności największe kluby, a nawet hale w Polsce! Artystka specjalnie na te wydarzenia przygotowała dla fanów wyjątkowe widowisko muzyczno-taneczno-wizualne. Bądźcie tam z nami, będzie to historyczne wydarzenie w polskim rapie!

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

YOUNG LEOSIA (Internaziomale)
https://www.facebook.com/youngleosia
https://www.instagram.com/youngleosia
“Szklanki” – https://www.youtube.com/watch?v=CYiGyaJyPMk
“Jungle Girl” – https://www.youtube.com/watch?v=lbaFm6USBZA
“Baila Ella” – https://www.youtube.com/watch?v=tOuzKzQ7Qsc

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue