Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Progresja Cafe Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Additional Info Free Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Pies kocha najbardziej, a kundel jeszcze trochę mocniej! Weźcie swoje czworonogi i spotkajmy się razem w Progresji, żeby nasze psie pociechy mogły się wyszaleć a właściciele zamienić kilka miłych słów przy kawie lub piwie. W planach mamy również pokaz „rasowych kundelków” i bezpłatne porady weterynarza – do zobaczenia!

Gdzie – Klub Progresja, Fort Wola 22
Kiedy – 17 października, start o 13:00
Wstęp wolny

☀️Pamiątkowe zdjęcia dla psów i właścicieli
☀️Profesjonalny treser psów
☀️Próbki karmy dla zwierząt
☀️Wyjątkowa atmosfera
☀️Legandarny klub

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue