Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 20-99 Lineup 17:00 - otwarcie bram
18:00 - koncert
Ticket distribution
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

18 kwietnia 2021 na scenie warszawskiego klubu Progresja w ramach cyklu koncertów Wygramy Muzyką pojawią się trzy pokolenia gitary basowej.

Wojtek Pilichowski jest legendą polskiej „basówki”, nagrywał z takimi gwiazdami jak Chris de Burgh, Enrique Iglesias i Nicko McBrian.

Bartek Królik to założyciel zespołu Sistars, znany również ze współpracy z Agnieszką Chylińską, Natalią Kukulską czy Edytą Górniak.

Kinga Głyk jest obecna na scenie od niedawna, ale miała już okazję zagrać u boku samego Marcusa Millera.

Bilety na streaming on-line oraz na koncert w warszawskiej Progresji już dostępne!

———

WYGRAMY MUZYKĄ to projekt cyklu koncertów on-line oraz kameralnych koncertów klubowych. Powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji.
To, co wyróżnia projekt, to streaming na 7 kamer! Każda kamera śledzi innego muzyka. Dosłownie patrzy mu na ręce, a widz decyduje, który kanał ogląda. Może skupić uwagę na wybranym muzyku i podejrzeć jego warsztat lub oglądać profesjonalny, realizatorski miks. W dodatku może zmieniać kanały w trakcie koncertu!
Do tego warto dodać szereg atrakcji, takich jak wywiady z muzykami, do których pytania układają… sami widzowie. Rozmowy poprowadzi redaktor muzyczny Piotr Metz!
WYGRAMY MUZYKĄ to z założenia cykl koncertów on-line, jednak dzięki temu, że możliwe są klubowe spotkania, w sprzedaży są też bilety na fizyczną obecność na koncertach. To nie lada gratka dla fanów muzyki na żywo, bo miejsc siedzących i biletów jest tylko 150!
O stronę wizualną zadbał mistrz plakatów, znany ilustrator, grafik i muzyk – Dawid Ryski. Takie połączenie może dać tylko jedno – wyjątkowy projekt!
Projekt został objęty Patronatem międzynarodowym Wherenowhere Art Gallery.

Bilety:
Going. https://bit.ly/WygramyMuzyką2020
Link do transmisji: https://ppv.wygramymuzyka.pl/
Informacje o projekcie i koncertach: www.wygramymuzyka.pl
Partnerzy: Progresja / Wherenowhere Art Gallery / Kino Helios Polska / Helios na Scenie / MOMA / PPV/stream
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue