Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 20-99 Lineup 17:00 - otwarcie bram
18:00 - koncert
Ticket distribution
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

18 kwietnia 2021 na scenie warszawskiego klubu Progresja w ramach cyklu koncertów Wygramy Muzyką pojawią się trzy pokolenia gitary basowej.

Wojtek Pilichowski jest legendą polskiej „basówki”, nagrywał z takimi gwiazdami jak Chris de Burgh, Enrique Iglesias i Nicko McBrian.

Bartek Królik to założyciel zespołu Sistars, znany również ze współpracy z Agnieszką Chylińską, Natalią Kukulską czy Edytą Górniak.

Kinga Głyk jest obecna na scenie od niedawna, ale miała już okazję zagrać u boku samego Marcusa Millera.

Bilety na streaming on-line oraz na koncert w warszawskiej Progresji już dostępne!

———

WYGRAMY MUZYKĄ to projekt cyklu koncertów on-line oraz kameralnych koncertów klubowych. Powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji.
To, co wyróżnia projekt, to streaming na 7 kamer! Każda kamera śledzi innego muzyka. Dosłownie patrzy mu na ręce, a widz decyduje, który kanał ogląda. Może skupić uwagę na wybranym muzyku i podejrzeć jego warsztat lub oglądać profesjonalny, realizatorski miks. W dodatku może zmieniać kanały w trakcie koncertu!
Do tego warto dodać szereg atrakcji, takich jak wywiady z muzykami, do których pytania układają… sami widzowie. Rozmowy poprowadzi redaktor muzyczny Piotr Metz!
WYGRAMY MUZYKĄ to z założenia cykl koncertów on-line, jednak dzięki temu, że możliwe są klubowe spotkania, w sprzedaży są też bilety na fizyczną obecność na koncertach. To nie lada gratka dla fanów muzyki na żywo, bo miejsc siedzących i biletów jest tylko 150!
O stronę wizualną zadbał mistrz plakatów, znany ilustrator, grafik i muzyk – Dawid Ryski. Takie połączenie może dać tylko jedno – wyjątkowy projekt!
Projekt został objęty Patronatem międzynarodowym Wherenowhere Art Gallery.

Bilety:
Going. https://bit.ly/WygramyMuzyką2020
Link do transmisji: https://ppv.wygramymuzyka.pl/
Informacje o projekcie i koncertach: www.wygramymuzyka.pl
Partnerzy: Progresja / Wherenowhere Art Gallery / Kino Helios Polska / Helios na Scenie / MOMA / PPV/stream
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue