Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 79 Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - supporty
21:30-22:30 - GZA
Ticket distribution
biletomat.pl
goingapp.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Words from the Genius!

27 marca 2019 roku w Warszawie w klubie Progresja i dzień później, 28 marca we Wrocławiu w klubie Akademia, wystąpi jeden z najlepszych tekściarzy wszech czasów wg The Source, i jeden z najlepszych MCs naszych czasów zdaniem redakcji About.com, członek i założyciel Wu-Tang Clan, jednej z najważniejszych amerykańskich formacji hip-hopowych na świecie!

Panie i Panowie, przed Państwem The Genius aka GZA! Jako najstarszy członek grupy, określany jest “duchowym przywódcą” (ang. spiritual head). Jego album zatytułowany “Liquid Swords”, wydany w 1995 roku, uważany jest obecnie za jeden z najważniejszych albumów hip-hopowych wszech czasów i jeden z najlepszych albumów wydanych przez członków Wu-Tang Clan.

17 stycznia 1996 roku, płyta osiągnęła status złotej, a 15 września 2015 roku, RIAA ogłosiło, że album uzyskał status płyty platynowej. W 1998 roku magazyn The Source umieścił album na liście 100 najlepszych albumów rapowych “100 Best Rap Albums”, a w 2006 roku Liquid Swords znalazł się w książce Roberta Dmiery’ego, 1001 albumów, które musisz usłyszeć przed śmiercią, teraz dodatkowo, nadarza się okazja aby usłyszeć ten album na żywo w wykonaniu samego mistrza.
Koncerty w Warszawie i we Wrocławiu odbędą się bowiem w ramach trasy koncertowej “Liquid Swords vs. Dark Matter” European Tour!

Bilety
27.03 Warszawa, Progresja
https://goingapp.pl/evt/2014340/wu-tang-clan-gza-warszawa-progresja-nowe-miejsce
https://www.biletomat.pl/koncerty/wu-tang-clan-gza-warszawa-proxima-7489/

28.03 Wrocław, Akademia – SOLD OUT!

Wu-Tang Forever!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue