Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets siedzące 99-139 Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - zapowiedź koncertu
20:05 - Wilki
22:00 - zakończenie koncertu
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W związku z zaplanowanym na najbliższą sobotę pogrzebem Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, a także ogólnopolską żałobą narodową, która obowiązywać będzie w tym dniu, razem z zespołem Wilki, Symfonikami oraz klubem Progresja podjęliśmy decyzję o przełożeniu koncertu na następny dzień, to jest na niedzielę 20 stycznia, na godzinę 20:00. Uprzejmie informujemy, iż bilety zakupione na wydarzenie zachowują ważność. Możecie też Państwo zwrócić bilety i otrzymać zwrot pieniędzy w miejscu ich zakupu.

——————–

Zespól Wilki w zeszłym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych wyzwań. Muzycy postanowili zagrać akustyczna trasę koncertową z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich. Wilki Akustycznie 2018, to zupełnie nowy projekt zespołu oraz muzyków OSG, zawierający największe przeboje w nowych aranżacjach, wzbogacone miedzy innymi brzmieniem wiolonczeli i marimby. Nad częścią artystyczną projektu czuwają Robert Gawliński lider zespołu Wilki i dyrygent Andrzej Szczypiorski. Aranżacjami akustycznymi największych przebojów zajął się Marcin Szczypiorski, który w przeszłości stworzył aranżacje do projektów symfonicznych zespołów Lady Pank, Coma, Czerwone Gitary oraz trasy akustycznej “Power Off” zespołu Coma.

Koncert poprowadzi Monika Gawlińska.

“Zwykle gramy wielkie plenerowe koncerty, podczas których publiczność oczekuje piosenek, przy których można poskakać, wyszaleć się. Lubimy tą energię i chętnie bierzemy udział w takich imprezach, ale brakuje mi takiego bliskiego kontaktu z ludźmi, kiedy mogę spojrzeć w oczy swoim fanom. Wielu z nich pytało mnie kiedy zagramy koncerty biletowane, na które przyjdą wyłącznie ci, którzy chcą posłuchać Wilków, więc pomyślałem że to dobry moment. Jeszcze w latach 90-tych nagraliśmy płytę akustyczna, pod tytułem Acousticus Rockus, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, później zostaliśmy zaproszeni do koncertu MTV Unplugged, wiec powrót do akustycznych brzmień jest jak najbardziej naturalnym procesem” – mówi Robert Gawliński.

Bilety:
InterTicket Polska
https://www.interticket.pl/program/wilki-akustycznie-4048

oraz w punktach stacjonarnych

AKR S.A., ul. Zgrupowania Żmija 19a, 01-875 Warszawa
Noble Concierge, ul. Domaniewska 39b, 02-675 Warszawa
BIG Holiday, ul.Wałowa 7, 26-600 Radom
Omnimedia, ul. Podwalale 17/11, 02-252 Warszawa
Hala Targowa WOLA, ul. Człuchowska 25, 01-360 Warszawa

Lista punktów sprzedaży stacjonarnej w całej Polsce dostępna na:
https://www.interticket.pl/partners

Organizator:
Agencja Artystyczna Perspektywy

www.agencjaperspektywy.pl

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue