Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets Free Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wielkie otwarcie małego ogródka Progresji!

Kochani wreszcie zapraszamy Was do Progresji. Nie jest to może otwarcie, na które wszyscy czekaliśmy, niemniej w końcu możemy się spotkać porozmawiać przy piwku o muzyce.

22 maja zapraszamy na uroczyste otwarcie naszego ogródka, w którym mamy nadzieję, zadomowicie się dopóki nie ruszymy z większymi imprezami. Od czwartku do niedzieli będziemy mieli dla Was wiele muzycznych atrakcji, które stopniowo będziemy obwieszczać.

Na pierwsze spotkanie zaplanowaliśmy poza naszym pysznym piwem firmowym (robionym przez browar Inne Beczki), poczęstunek gratis! Grillowe specjały, fingerfoods, sałatki itp.

Co jeszcze szykujemy na piątkowe otwarcie? Oczywiście Progresja nie byłaby Waszym klubem gdyby nie było w niej koncertów. Tym razem na ekranie, ale jednak zapraszamy na cykl koncertów zespołów, które występowały już w klubie, bądź mają wystąpić. Co proponujecie w ramach takich muzycznych wieczorów? Dajcie znać, Wasze propozycje są dla nas cenne.

Ponieważ liczba osób przebywających na naszym terenie w ramach reżimu sanitarnego jest ograniczona do 26 osób dla Waszego bezpieczeństwa emitujemy bezpłatne wejściówki, które możecie od jutra pobrać na naszej stronie progresja.com

Prosimy o uważne czytanie informacji rozmieszczonych na terenie Progresja Cafe i stosowanie się do zaleceń.

Prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu.

Prosimy o dezynfekowanie rąk płynem umieszczonym przy wejściu do Progresji.

Na każdym stoliku znajdziecie się płyn dezynfekujący do rąk.

Nasi kelnerzy po każdym rozniesieniu zamówień dezynfekują ręce.

Kelnerzy i barmani noszą maseczki i rękawiczki.

Po każdorazowym wyjściu klientów stoliki są dezynfekowane.

Dbamy także na bieżąco o dezynfekcję toalet.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue