Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Additional Info Free Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Kochani! Wege niedziela zbliża się do nas wielkimi krokami! Jak widzicie wróciliśmy do Was z nowymi, jeszcze lepszymi pomysłami! 14 listopada w naszym klubie pojawią się wyjątkowi goście, którzy dadzą Wam to, co kochacie najbardziej – sushi oraz ramen!

Tych dwóch kultowych dań doświadczycie w totalnie wegetariańskich wersjach! A co więcej – dowiecie się jak powstają wspomniane potrawy. Tego dnia zadbają o Was:

🍣 Azami Sushi
FB: https://www.facebook.com/Azami-Sushi-Bar-108000171346717/
Sushi bar pełny pasji oraz dobrego smaku, stawiający na jakość wydawanego produktu oraz na profesjonalne podejście do gości restauracji oraz do tych co zamawiają na wynos, mieszcząca się na Jana Kazimierza 68 w Warszawie.

🍜 Tiki Wonton
FB: https://www.facebook.com/TikiWonton.VegeFood
Autorska wege kuchnia inspirowana różnymi zakątkami Azji, z tropikalnym twistem. Odkrywamy nowe smaki, szukamy orientalnych inspiracji i łączymy je ze sobą, tworząc coś nowego. Zapraszamy na kulinarną podróż z wegańskimi Ramenami, Wontonami i daniami z Woka!

Gdzie – Progresja Cafe (w środku klubu Progresja), Fort Wola 22
Kiedy – 14 listopada (niedziela), start o 12:00
Wstęp wolny!
Dowiesz się:
🌱 Jak zwinąć rolkę sushi
🌱 Jak dobrać składniki
🌱 Czym zastąpić mięso w daniach wege
WEGE SUSHI:
🌱 Przepyszne wege sushi by Azami Sushi
🌱 Darmowy pokaz rollowania – naucz się robić sushi
🌱 Możliwość spróbowania
🌱 Specjalne zestawy sushi do zakupienia na miejscu – skomponuj swoją rolkę!
WEGE RAMEN:
🌱 Wegańskie rameny, wontony i dania z woka by Tiki Wonton
🌱 Spotkanie z założycielami Tiki Wonton – poznaj pasjonatów kuchni malezyjskiej, którzy opowiedzą o swoich inspiracjach
🌱 Dania Tiki Wonton do kupienia na miejscu

Szczegółowy plan godzinowy wege niedzieli już niebawem!

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue