Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 20-25 Organizer Randan Group Ticket distribution
biletomat.pl
ebilet.pl
empikbilety.pl
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
ticketmaster.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zespół Voo Voo otwiera cykl WYGRAMY MUZYKĄ. Już 5 lipca ta legendarna grupa zagra dla Ciebie w składzie:

Wojciech Waglewski – wokal, gitara
Mateusz Pospieszalski – saksofon
Karim Martusewicz – gitara basowa
Michał Bryndal – perkusja

Grze, instrumentom i każdemu muzykowi z osobna możesz przyjrzeć się dzięki kamerom skierowanym bezpośrednio na nich. Wybieraj, zmieniaj tyle razy, ile chcesz i układaj swój własny koncert do woli. Uczta muzyczna niechaj się rozpocznie!

—————

WYGRAMY MUZYKĄ to projekt cyklu koncertów on-line. Powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji.
To, co wyróżnia projekt, to streaming na 7 kamer! Każda kamera śledzi innego muzyka. Dosłownie patrzy mu na ręce, a widz decyduje, który kanał ogląda. Może skupić uwagę na wybranym muzyku i podejrzeć jego warsztat lub oglądać profesjonalny, realizatorski miks. W dodatku może zmieniać kanały w trakcie koncertu!

Do tego warto dodać szereg atrakcji, takich jak wywiady z muzykami, do których pytania układają… sami widzowie. Rozmowy poprowadzi redaktor muzyczny Piotr Metz!

O stronę wizualną zadbał mistrz plakatów, znany ilustrator, grafik i muzyk – Dawid Ryski. Takie połączenie może dać tylko jedno – wyjątkowy projekt!

Projekt został objęty Patronatem międzynarodowym Wherenowhere Art Gallery.

Patroni medialni: Onet / All About Music / cgm / Teraz Rock / wyspa.fm

Partnerzy: Kino Helios Polska / Helios na Scenie / Progresja

Bilet dostępu do transmisji w formie VOD upoważnia użytkownika do obejrzenia koncertu zespołu Voo Voo na platformie GIGCity.tv do 12.07.
12.07 o godz. 23.59 koncert przestanie być dostępny.

Jak oglądać?
1. Wejdź na stronę gigcity.tv
2. Zaloguj się lub zarejestruj za pomocą przycisku w prawym górnym rogu strony głównej.
3. Kliknij “Mam Bilet” i wpisz kod biletowy w odpowiednim miejscu.
4. Na stronie głównej przy koncercie Voo Voo pojawi się zielony przycisk “oglądaj”. Kliknij i oglądaj koncert.

W razie problemów z transmisją prosimy o kontakt mailowy z operatorem: info@gigcity.tv

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue