Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 90-100 Lineup 19:00 - drzwi
19:30 - 20:00 Kiss of the Dolls
20:15 - 21:00 Red Partizan
21:30 - 23:30 UDO
Ticket distribution
empik
eventim.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Progresja serdecznie zaprasza 24 marca 2019 na koncert niemieckiej grupy heavy metalowej, U.D.O.. Zespół będzie promował swój najnowszy album „Steelfactory”. Przed U.D.O. zagra pochodzący z byłej Jugosławii Red Partizan.

Po ponad 40 latach działalności i spektakularnych sukcesach na początku lat 80-tych, a także kilku po sprzedaży milionów płyt na całym świecie, Udo Dirkschneider, stał się jedną z największych legend rocka.

U.D.O. niezmiennie cieszy się uznaniem już od ponad dwóch dekad. Niezależnie od zmian na scenie metalowej czy w składzie U.D.O, zespół nigdy nie odstąpił od wizji Dirkschneidera serwującej tradycyjny heavy metal.

Po wielu latach grania klasycznych utworów Accept, zespołu który Dirkschneider współtworzył, w końcu nadszedł czas wydania nowego albumu studyjnego grupy U.D.O. 31 sierpnia 2018 roku nakładem AFM Records / Soulfood Music światło dzienne ujrzał krążek “Steelfactory”.

Utwory na “Steelfactory” wyraźnie ulegają wpływom wcześniejszej twórczości Dirkschneidera. Prostota piosenek sprawia, że brzmi to jak ponadczasowy heavy metalowy album. Dzięki zaangażowaniu duńskiego producenta Jacoba Hansena (np. Volbeat) “Steelfactory” doskonale odnajduje charakter zespołu i metalowy klimat, z którego się wywodzi. Tytuł albumu jest swoistym hołdem zarówno dla pseudonimu Udo i jego postawy, jak i dla całokształtu jego twórczości i wpływom, jakie wywarł na scenie mocnych brzmień.

Obecny skład zespołu świetnie się dopasował i gra razem od wielu lat, niczym dobry rodzinny biznes: Udo, syn Udo – Sven Dirkschneider (perkusja), basista Fitty Wienhold i gitarzysta Andrey Smirnov.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue