Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 13 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Tickets 79-99 Lineup 19:00 - drzwi
19:00-20:30 - Dj Serio92 - before
20:30-21:00 - Support: Young Multi
21:00-22:00 - Trippie Redd
Ticket distribution
biletomat.pl
empik
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
big-idea.eu
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Choć niespełna 20-letni, Tripple Red już zdążył zrobić sporo zamieszania na scenie. Jego konto muzyczne to na razie ledwie jeden album i szeregów EP, pomimo tego jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk na współczesnej scenie raperskiej. Najlepszym tego dowodem niech będą topowe miejsca na listach sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Nowej Zelandii.

Dopieszczone bity mieszają się z zapadającym w pamięć wokalem tworząc niepowtarzalną, melancholijno-refleksyjną mieszankę tak bardzo charakterystyczną dla emocjonalnego rapu. Muzyk ma również na koncie współpracę z takimi nazwiskami jak Travis Scott, Young Thug, 6ix9ine, Alison Wonderland czy Julia Michaels.
Autor hitów “Dark Knight Dummo”, “Taking a Walk”, “Love Scars” oraz “Topanga” 9 lipca po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Młody raper pojawi się w warszawskiej Progresji i oprócz znanych wszystkim fanom hip-hopu przebojów, zaprezentuje materiał ze zbliżającego się wydawnictwa “Immortal”.

Na koncert zaprasza agencja Big Idea!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue