Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 89 Organizer Fource Additional Info Cancelled Ticket distribution
biletomat.pl
empik
eventim.pl
fource.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
ticketmaster.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

“Jest nam szalenie przykro, ale wczoraj dotarła do nas nagła informacja o odwołaniu nadchodzącej trasy TR/ST. Bardzo liczyliśmy na ten koncert, który został niedawno przeniesiony do większego klubu i zapowiadał się na naprawdę świetne widowisko. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby sprowadzić tego artystę na koncert do Polski przy najbliższej możliwej okazji.

Oczywiście pieniądze, za zakupione bilety zostaną Wam zwrócone, a my poprosiliśmy wszystkie punktu sprzedaży o to, aby zwroty realizowane były natychmiast po złożeniu prośby – bez regulaminowego, 180 dniowego okresu oczekiwania.

Team Fource”

—–

TR/ST wraca do koncertowania! Jest nam niezwykle miło poinformować, że europejska trasa projektu Roberta Alfonsa zawita również do Polski i TR/ST wystąpi 26 maja 2022 w warszawskim klubie Progresja. Wszystkie zakupione dotąd bilety naturalnie zachowują swoją ważność, a do regularnej sprzedaży trafiła również nowa pula wejściówek w cenie 89 złotych.

Po długiej nieobecności TR/ST powróci do Polski by zagrać koncert w ramach promocji najnowszego, dwuczęściowego albumu The Destroyer. TR/ST to muzyczny projekt Roberta Alfonsa, który powstał we współpracy z Mayą Postepski z zespołu Austra. TR/ST ma na koncie trzy płyty studyjne, na których znalazły się takie hity jak „Sulk”, „Capitol” i ostatni „Iris”.

O pierwszych wydawnictwach Alfonsa, The New Yorker napisał: “Piosenki są napędzane przez krystaliczne maszyny perkusyjne i mrożące krew w żyłach syntezatory, a zwieńczone mocnym wokalem Alfonsa, który przeskakuje pomiędzy kobiecym falsetem i kruchym, czarownym monotonem”. Choć ten talent do zaskakiwania jest obecny w The Destroyer, album “jest znacznie bardziej burzliwy emocjonalnie niż wcześniejsze wydawnictwa” – mówi Alfons. “Jest też o wiele mroczniejszy i bardziej szczery.”

Pierwsza część The Destroyer, składająca się z ośmiu utworów, podkreśla wpływy industrialu i dream popu na utworach takich jak “Colossal” i “Gone”. Druga część ukazuje bardziej łagodną, intymną stronę artysty. Jednak charakterystyczne brzmienie TR/ST, chwalone przez Pitchfork, FADER i NME, jest obecne przez cały czas.

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue