Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 99-130 Organizer Left Hand Sounds Additional Info Cancelled Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
ticketos.pl/event/3637

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z przykrością przekazujemy informację od Tormentor, Cult of Fire i ich managementu.

Po długim zastanowieniu i poszukiwaniu innych rozwiązań, z powodu niepewności sytuacji związanej ze stanem obostrzeń pandemicznych na świecie, zespoły Tormentor i Cult of Fire zdecydowały o odwołaniu całej europejskiej trasy w styczniu i lutym 2022 roku. Nie był to łatwy i oczywisty wybór, jednak możliwe utrudnienia w podróży i ryzyko odwołania poszczególnych koncertów na trasie stają się ostatecznie powodem powyższej decyzji. Trasa obecnie nie może zostać przełożona, jednak kolejnych koncertów Tormentor i Cult of Fire można spodziewać się na jesieni 2023 roku.

Zakupione bilety można zwrócić lub wymienić na wejściówkę wydarzenie: Mgła + Marduk + Medico Peste + Martwa Aura + Valkyrja + Doodswens – 27.11. Warszawa

———————

Left Hand Sounds wspólnie z Obscure Promotion prezentują polską odsłonę europejskiej trasy węgierskiego Tormentor i czeskiego Cult of Fire! Koncert odbędzie się w Warszawie, 5 lutego 2022.

Tormentor (Węgry) – black, speed, thrash metal
Tormentor to bez wątpienia najbardziej poważany przedstawiciel ekstremalnego metalu z madziarskiej krainy. “The 7th Day of Doom” i “Anno Domini” w równej mierze co dokonania Sodom, Kreator, Samael czy Bathory wpłynęły w drugiej połowie lat 80. na rozwój gatunku i dziś są klasykami. Zła sława niepowtarzalnego głosu Atilli Csihara dotarła do Norwegii i wkrótce nagrał on wokale na “De Mysteriis Dom Sathanas”. Poza krótką reaktywacją na przełomie wieku, Tormentor był uśpiony do 2017. Od tego czasu regularnie koncertuje na największych festiwalach, a w 2022 wyruszy w dużą europejską trasę. Kto widział Węgrów na żywo, przyzna, że kompozycje sprzed ponad 30 lat brzmią w ich wykonaniu profesjonalnie i świeżo. A przede wszystkim, niosą ze sobą grozę, niepokój, smołę i sedno oldskulowego metalu!
FFO: Mayhem, Sodom, Bathory, Nifelheim, Kreator

Cult of Fire (Czechy) – black metal
Czeska formacja to jeden z najbardziej oryginalnych i widowiskowych zespołów współczesnego black metalu. Charakterystyczne dla gatunku elementy wzbogacone zostały wschodnią mistyką oraz nawiązującą do niej scenografią, z której Cult of Fire słynie od lat, zapewniając mroczny i natchniony zarazem spektakl dla zmysłów. Wiosenna trasa będzie celebracją dwóch ważnych momentów w historii twórców “Ascetic Meditation of Death”: premiery nowego dużego albumu “Moksha/Nirvana” (ukaże się w marcu) oraz X-lecia działalności. Koncert w Warszawie będzie jedyną okazją, by zobaczyć Cult of Fire w Polsce.
FFO: Taake, Urfaust, Watain, Acherontas

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue