Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 99-130 Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
ticketos.pl/event/3637

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Left Hand Sounds wspólnie z Obscure Promotion prezentują polską odsłonę europejskiej trasy węgierskiego Tormentor i czeskiego Cult of Fire! Koncert odbędzie się w Warszawie, 5 lutego 2022.

Tormentor (Węgry) – black, speed, thrash metal
Tormentor to bez wątpienia najbardziej poważany przedstawiciel ekstremalnego metalu z madziarskiej krainy. “The 7th Day of Doom” i “Anno Domini” w równej mierze co dokonania Sodom, Kreator, Samael czy Bathory wpłynęły w drugiej połowie lat 80. na rozwój gatunku i dziś są klasykami. Zła sława niepowtarzalnego głosu Atilli Csihara dotarła do Norwegii i wkrótce nagrał on wokale na “De Mysteriis Dom Sathanas”. Poza krótką reaktywacją na przełomie wieku, Tormentor był uśpiony do 2017. Od tego czasu regularnie koncertuje na największych festiwalach, a w 2022 wyruszy w dużą europejską trasę. Kto widział Węgrów na żywo, przyzna, że kompozycje sprzed ponad 30 lat brzmią w ich wykonaniu profesjonalnie i świeżo. A przede wszystkim, niosą ze sobą grozę, niepokój, smołę i sedno oldskulowego metalu!
FFO: Mayhem, Sodom, Bathory, Nifelheim, Kreator

Cult of Fire (Czechy) – black metal
Czeska formacja to jeden z najbardziej oryginalnych i widowiskowych zespołów współczesnego black metalu. Charakterystyczne dla gatunku elementy wzbogacone zostały wschodnią mistyką oraz nawiązującą do niej scenografią, z której Cult of Fire słynie od lat, zapewniając mroczny i natchniony zarazem spektakl dla zmysłów. Wiosenna trasa będzie celebracją dwóch ważnych momentów w historii twórców “Ascetic Meditation of Death”: premiery nowego dużego albumu “Moksha/Nirvana” (ukaże się w marcu) oraz X-lecia działalności. Koncert w Warszawie będzie jedyną okazją, by zobaczyć Cult of Fire w Polsce.
FFO: Taake, Urfaust, Watain, Acherontas

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue