Date & time Venue Letnia Scena Progresji, Warszawa Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Tickets 145-165 Organizer Progresja Lineup 18:00 - wejście
20:00 - koncert
Ticket distribution
ebilet.pl
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Progresja z przyjemnością zaprasza na pierwszy w Polsce koncert The War On Drugs!

Data: 12.06.2023
Miejsce: Letnia Scena Progresji, ul. Fort Wola 22, Warszawa
Bilety: 145 zł w przedsprzedaży / 165 zł w dniu koncertu

Przedsprzedaż od 09.11. godz. 10:00 na hasło SLOWGHOST na stronie www.progresja.com i bileterii GoOut.

Czy The War On Drugs są dziś jednym z najważniejszych amerykańskich zespołów indie rockowych? Takie zdanie zdecydowanie nie będzie przesadą! Istnieją niecałe 20 lat, a przez ten czas zdążyli wydać 5 albumów, które mocno wpłynęły na całą szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Co sprawa, że są tak ważną i wpływową grupą? Undergroundowa szczerość i radość z grania miesza się u nich z absolutną muzyczną perfekcją. Najlepszym uhonorowaniem dotychczasowej kariery zespołu jest w pełni zasłużona nagroda Grammy.

Dyskografię Amerykanów zamyka album „I Don’t Live Here Anymore” z 2021 roku. Tych dziesięć niezwykle przebojowych i dopracowanych utworów to kolejny, konsekwentny krok w karierze The War On Drugs. Album zebrał, tradycyjnie dla tego zespołu, same pozytywne recenzje, zachwycając krytyków i przynosząc kolejne rzesze oddanych fanów. Możecie być pewni, że na koncercie usłyszycie nie tylko najlepsze utwory z tego krążka, ale również przekrojowy wybór największych przebojów, które doskonale znacie.

Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami na pierwszym koncercie The War On Drugs w Polsce. Do zobaczenia na Letniej Scenie Progresji!

Pozycja obowiązkowa dla fanów: Kurt Vile, The National, Band of Horses, Fleet Foxes, Arcade Fire.

Bilety dostępne w bileteriach GoOut, eBilet, Eventim, Going
oraz na stronie www.progresja.com

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue