Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Organizer Kubica Production Sp. z o.o. Tickets New Date Ticket distribution
ebilet.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

2. edycja Summer Fog Festival w nowym terminie! Carl Palmer przyjedzie na solowy koncert!

Święto muzyki progresywnej czyli Summer Fog Festival odbędzie się w nowym terminie. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Natomiast Carl Palmer’s ELP Legacy: Emerson, Lake & Palmer Live On przyjedzie do Polski 14 lutego 2021 roku w ramach solowego koncertu.
27 lipca 2020 roku minął rok od pierwszej edycji Summer Fog Festival i bardzo chcielibyśmy Wam powiedzieć „do zobaczenie po wakacjach”. Musimy jednak Was z przykrością poinformować, że w 2020 festiwal Summer Fog niestety nie odbędzie się.
Długo walczyliśmy o to, by móc się z Wami spotkać i wspólnie przeżywać muzyczne emocje. Jednak koronawirus skutecznie bombardował wszystkie nasze plany i pomysły… Chcieliśmy zorganizować dla Was, ten wyjątkowy festiwal w reżimie sanitarnym z mocno ograniczoną ilością miejsc. Potwierdziliśmy obecność artystów, dopięliśmy wszystko na ostatni guzik i uruchomiliśmy sprzedaż biletów. Niestety COVID-19 znowu wtrącił swoje trzy grosze…

Smutne informacje dotarły do nas zza Oceanu. Otrzymaliśmy wiadomość od managementu Carla Palmera, że ze względu na rosnącą ilość zachorowań na COVID-19 oraz utrudnienia związane z przemieszczaniem się po Ameryce Północnej jak i utrudnienia związane z wyjazdem z kraju, zespół zmuszony jest przełożyć całą jesienną trasę koncertową na wiosnę 2021 roku.

2. edycja Summer Fog Festival w 2020 roku nie dobędzie się. Wkrótce poznamy nowy termin wydarzenia oraz pierwsze gwiazdy. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Carl Palmer odwiedzi ostatecznie Polskę na solowym koncercie już 14 lutego 2021 roku. Koncert odbędzie się w klubie Progresja w Warszawie. Bilety można nabywać za pośrednictwem strony eBilet.pl.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue