Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 12+ Tickets 90-100 Lineup 18:00 - drzwi
20.00 - Heliocentrism
22:00 - Vibrasphere
00:00 - Solar Fields
2.00 - DJ Panza
Ticket distribution
biletomat.pl
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Progresja oraz Deerhunter Booking serdecznie zapraszają na pierwszy w Warszawie występ ambientowego projektu Solar Fields. Jako gość specjalny zagra także Vibrasphere.
Wieczór otworzy Heliocentrism, a po występie Solar Fields wystąpi Dj Panza.

SOLAR FIELDS

Szwedzki kompozytor i multiinstrumentalista z Göteborga Magnus Birgersson stworzył Solar Fields pod koniec lat 90-tych.
Magnus wychował się w muzycznej rodzinie i zaczął grać na fortepianie i syntezatorach w latach 70-tych. W połowie lat 80. rozpoczął łączenie syntezatorów z komputerami. Oprócz pracy nad ambientem był także gitarzystą w zespołach rockowych, pianistą jazzowym i klawiszowcem w projektach drum and bass.
Obecnie współpracuje z Vincentem Villuisem, czyli AES Dana, a także w ramach projektu H.U.V.A. Network oraz T.S.R. w towarzystwie Daniela Segerstad i Johannesa Hedberga z Carbon Based Lifeforms. Pod pseudonimem Solar Fields skomponował 15 albumów solowych i pojawił się na ponad 60 różnych kompilacjach.
Jego pierwszym solowym wydawnictwem był ambientowy album Reflective Frequencies, wydany przez wytwórnię Ultimae Records w 2001 roku. Dwa lata później pojawił się krążek Blue Moon Station, który oscylował wokół downtempo i psytrance. Pod koniec 2005 roku Solar Fields skomponował Leaving Home oraz późniejszą wersję limitowaną – Extended.
Jego piąty album Earthshine, wydany w 2007 roku, zawierał więcej optymistycznych pejzaży dźwiękowych łączących: trance, progresywną, psychodeliczną, tribalową i ambientową muzykę. Ten album został ciepło przyjęty przez obserwatorów sceny progresywnej i psytrance. Doprowadziło to do tego, że Electronic Arts (EA) i DICE zamówiły soundtrack od Solar Fields do Mirror’s Edge, pierwszoosobowej gry przygodowej wydanej na całym świecie 14 listopada 2008 roku.
W następnym roku Solar Fields wydało album Movements. Krążek był wysoko notowany w prasie muzycznej. Movements był także wykorzystywany jako ścieżka dźwiękowa do niezależnej gry Capsized z małego kanadyjskiego studia Alientrap w 2011 roku. W 2010 roku Solar Fields użył harmonii i melodii Movements w albumie remiksowym zatytułowanym Altered – Second Movements i rozpoczął serię Origin, na którą złożyły się cztery albumy. Następnie na przełomie 2011 i 2012 roku albumy Until We Meet the Sky i Random Friday zostały skomponowane równolegle.
W 2013 roku Solar Fields wydał drugi album z serii Origin, Origin # 02. W 2014 pojawił się potrójny album o nazwie RGB Collection, znany również jako RED, GREEN, BLUE.
Dyskografię muzyka zamyka wydany w 2018 roku album Ourdom.

VIBRASPHERE

Rickard Berglöf i Robert Elster rozpoczęli działalność jako zespół Vibrapshere w 1998 roku. Berglöf wcześniej był producentem zespołu Subcouds, grającego w stylu goa trance. Na początku Vibrasphere uprawiał gatunek psytrance (utwór „The Open Sphere” z 1999 roku). Swój pierwszy album, Echo, duet był rok później pod szyldem rodzimej wytwórni Spiral Trax. Jednocześnie zaczął koncertować w całej Europie.

Kolejny album zespołu, Lime Structure, wydany w 2003 roku ujawnił jego zainteresowania bardziej progresywną odmianą muzyki trance z wyraźną koncentracją na delikatnych melodiach. W ciągu swojej kariery muzycznej zespół poszerzył swój styl o takie gatunki jak ambient i downtempo (utwór „Manzanilla” z 2003 rok).
W 2006 Berglöf i Elster zapoczątkowali działalność własnej wytwórni płytowej Cloud 99 Music. W kolejnych latach Vibrasphere nadal poruszał się w obrębie gatunków progresywny trans i downtempo (album Exploring The Tributaries z 2007).
W grudniu 2008 roku dla uczczenia 10-lecia swej działalności Vibrasphere wydał album Lungs of Life. Muzyka na nim zawarta była wypadkową takich gatunków jak techno, minimalizm i trance.
W 2009 roku Vibrasphere wydał swój ostatni album, kompilację Selected Downbeats Vol. 2.
W 2010 roku członkowie zespołu oznajmili, że kończą projekt Vibrasphere, ale że będą nadal koncertować.

Heliocentrism

To projekt muzyczny powstały w Warszawie w 2012 roku jako kooperacja Antoniny Nowackiej (obecnie WIDT, kIRk) i Kuby Karwackiego.
Debiutancki album “Mir” został wydany pod nazwą projektu solo Kuby Karwackiego “Hezment” 21 grudnia 2012. Pierwszym festiwalem gdzie zespół zagrał na żywo był Tree of Life 2013 w Turcji. Późniejsze koncerty odbywały się na klubowych imprezach psychodelicznych w całej Polsce i na festiwalach takich jak Goa Dupa, Yaga Gathering (Litwa), Gaia (Litwa).

Brzmienie Heliocentrism powstaje w harmonijnym uzupełnianiu się zarejestrowanych dźwięków naturalnych przestrzeni i odległych, podwodnych, subtelnych bitów, otoczonych transcendentalnymi wokalizami, zapraszających słuchaczy to wzięcia udziału w dźwiękowym doświadczeniu oscylującym pomiędzy formą, treścią a percepcją…

DJ Panza

Muzykę psychedelic trance gra od 1999r. Jego DJ sety można było usłyszeć w ogólnopolskiej „Radiostacji”. Grał energetyczny trance na największych imprezach i festiwalach w Anglii, Niemczech, Litwie, Włoszech, Irlandii, Łotwie, Belgii obok takich artystów jak Hallucinogen, Psycraft, ASTRIX, The ORB, Beckers, PIXEL, Electric Universe, Psysex,
DJ Krust+MC Dynamite, Oforia.
Organizował cykle imprez Psychedelic Experience i International Psychedelic w różnych klubach i miastach w Polsce (Gdańsk-GGOG, Gdynia-Mandragora, Warszawa-Przestrzeń Graffenberga, Kopalnia, Luzztro, CDQ, K55, Apartament, NewDeep, Międzyzdroje-Scena itd). W latach 2003-2004 organizował imprezy zamknięte w kultowym undergroundowym klubie Kopalnia przy ambasadzie belgijskiej w Warszawie. Na jego imprezach gościli dj’e i artyści z Anglii, Danii, Belgii, Włoch, RPA, Gibraltaru. Grał również w wielu nietypowych miejscach jak zamki, forty, open airy w lesie, piaskarnie itp.
W 2005 roku dołączył do angielskiej wytwórni płytowej Pointzero records, którą reprezentuje do dziś. Panza był również rezydentem największych Londyńskich eventów Antiworld. Grał m.in. dla 3500 osób w klubach The Coronet Theatre czy SeOne London, a także w klubach MASS, George IV, czy The Fridge. W Progresji mogliście usłyszeć jego godziny live act ostatnio w 2007 roku. Tym razem w trakcie serwowanej przez niego dwugodzinnej dawki energii usłyszycie przekrój muzyki down tempo, progressive i psytrance.

www.facebook.com/panzalive
https://soundcloud.com/panzalive

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue