Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Organizer fource.pl Tickets Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną koncert SOFI TUKKER w Progresja niestety zostaje odwołany. Każdy kto zakupił bilet, dostanie maila z informacją, co należy zrobić, aby otrzymać zwrot. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprowadzić SOFI TUKKER do Polski jak najszybciej!
– Fource.pl

‐–‐———–

Po doskonałym, wyprzedanym koncercie w marcu 2019 roku Sofi Tukker powracają! Duet, który ma na koncie dwie nominacje do Grammy, zawita do Progresji by przedstawić swoją najnowszą, długo wyczekiwaną EPkę, „Dancing On The People” i największe hity, takie jak „Drinkee” i „That’s It (I’m Crazy)”.

Unikatowa muzyka i styl zespołu gwarantuje przeżycie muzyczne na najwyższym poziomie. Utwory skrojone idealnie za równo do tańczenia jak i wsłuchiwania się w kolejne dźwięki wypełnią szczelnie klub i Wasze uszy. Piękne wokale, hipnotyzujący beat – to wszystko oznacza nieziemski klimat zbliżającego się koncertu!

Pozwólcie sobie na odrobinę ulotnej przyjemności przy dźwiękach muzyki Sofi Tukker – widzimy się pod koniec kwietnia w Progresji!

FAQ: http://bit.ly/FourceFAQ
REGULAMIN: http://bit.ly/FourceRegulamin
ZGODA RODZICÓW: http://bit.ly/FourceZgoda

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue