Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Organizer fource.pl Tickets Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną koncert SOFI TUKKER w Progresja niestety zostaje odwołany. Każdy kto zakupił bilet, dostanie maila z informacją, co należy zrobić, aby otrzymać zwrot. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprowadzić SOFI TUKKER do Polski jak najszybciej!
– Fource.pl

‐–‐———–

Po doskonałym, wyprzedanym koncercie w marcu 2019 roku Sofi Tukker powracają! Duet, który ma na koncie dwie nominacje do Grammy, zawita do Progresji by przedstawić swoją najnowszą, długo wyczekiwaną EPkę, „Dancing On The People” i największe hity, takie jak „Drinkee” i „That’s It (I’m Crazy)”.

Unikatowa muzyka i styl zespołu gwarantuje przeżycie muzyczne na najwyższym poziomie. Utwory skrojone idealnie za równo do tańczenia jak i wsłuchiwania się w kolejne dźwięki wypełnią szczelnie klub i Wasze uszy. Piękne wokale, hipnotyzujący beat – to wszystko oznacza nieziemski klimat zbliżającego się koncertu!

Pozwólcie sobie na odrobinę ulotnej przyjemności przy dźwiękach muzyki Sofi Tukker – widzimy się pod koniec kwietnia w Progresji!

FAQ: http://bit.ly/FourceFAQ
REGULAMIN: http://bit.ly/FourceRegulamin
ZGODA RODZICÓW: http://bit.ly/FourceZgoda

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue