Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 99 Ticket distribution
biletomat.pl
empik
eventim.pl
fource.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
ticketmaster.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Po doskonałym, wyprzedanym koncercie w marcu 2019 roku Sofi Tukker powracają! Duet, który ma na koncie dwie nominacje do Grammy, zawita do Progresji by przedstawić swoją najnowszą, długo wyczekiwaną EPkę, „Dancing On The People” i największe hity, takie jak „Drinkee” i „That’s It (I’m Crazy)”.

Unikatowa muzyka i styl zespołu gwarantuje przeżycie muzyczne na najwyższym poziomie. Utwory skrojone idealnie za równo do tańczenia jak i wsłuchiwania się w kolejne dźwięki wypełnią szczelnie klub i Wasze uszy. Piękne wokale, hipnotyzujący beat – to wszystko oznacza nieziemski klimat zbliżającego się koncertu!

Pozwólcie sobie na odrobinę ulotnej przyjemności przy dźwiękach muzyki Sofi Tukker – widzimy się pod koniec kwietnia w Progresji!

FAQ: http://bit.ly/FourceFAQ
REGULAMIN: http://bit.ly/FourceRegulamin
ZGODA RODZICÓW: http://bit.ly/FourceZgoda

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue