Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 99 Organizer Fource Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - Plastic
21:00 - Sofi Tukker
Additional Info Sold out Ticket distribution
ebilet.pl
eventim.pl
fource.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
ticketmaster.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Freak-dance’owy duet SOFI TUKKER zawładnie Progresją!

Śmieją się w twarz gatunkowym purystom, celebrują wolność, jedność i poczucie własnej wartości. Duet SOFI TUKKER, czyli Sophie Hawley-Weld i Tucker Halpern od ośmiu lat tworzy swoją własną, oryginalną wersję muzyki tanecznej, którą podbił serca publiczności na całym świecie, również w Polsce – w 2019 zagrali nad Wisłą swój nie tylko pierwszy, ale też od razu wyprzedany koncert.

Kiedy rok później wybuchła pandemia rozpoczęli codzienne transmisje na żywo błyskawicznie angażując miliony widzów i się drugim najczęściej streamowanym na żywo artystą w 2020 roku. Codzienne transmisje na żywo zrodziły także Freak Fam – społeczność fanów, która gromadzi się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na spotkaniach online i na żywo. W 2021 r. SOFI TUKKER powrócili do koncertowania występując na festiwalach w Firefly i Outside Lands. Teraz grupa powraca z trasą koncertową od czasu wyprzedanego koncertu w 2019 roku, promującego nową płytę “Wet Tennis” – długo oczekiwaną kontynuację nominowanego do nagrody Grammy debiutanckiego albumu “Treehouse”. Premierę albumu zapowiedziano na 29 kwietnia.

Tytuł “Wet Tennis” to akronim: When Everyone Tries to Evolve, Nothing Negative Is Safe – “kiedy wszyscy próbują się rozwijać, nic, co złe, nie może czuć się bezpiecznie.” “Wet Tennis” to ruch naprzód, optymizm i pozytywny wzrost, bez względu na wyzwania. Jest głośno i jasno.

“Jesteśmy zachwyceni i dumni, że ogłaszamy naszą pierwszą trasę koncertową, odkąd świat został wywrócony do góry nogami. W ciągu ostatnich kilku lat z miłości, zjednoczenia i akceptacji powstała najbardziej niesamowita społeczność. Nadszedł czas, abyśmy spotkali się wreszcie na żywo. Ta trasa jest inna niż wszystkie, które zagraliśmy do tej pory – zaprezentujemy zupełnie nową muzykę z naszego nadchodzącego albumu i spotkamy się z naszymi szalonymi fanami z Freak Fam!” – cieszą się muzycy.

SOFI TUKKER byli nominowani dwukrotnie do Grammy, a ich debiutancki album wyniósł ich na pierwsze miejsca list przebojów. Największe hity zespołu to “Drinkee”, “Best Friend” oraz “Sun Came Up”.

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue