Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 90-130 Organizer Mystic Arts Event, Egodrop Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Kochani Psychonauci – wracamy! Witajcie po dwuletniej przerwie. Bardzo się cieszymy, że możemy to napisać. W końcu!
Już na samym wstępie bardzo chcemy podziękować tym osobom, które wykazały się cierpliwością, zrozumieniem, a nawet wsparły nas dobrym słowem i nie zwróciły wejściówek zakupionych równo dwa lata temu. Bez wątpienia był i jest to nadal trudny czas dla nas wszystkich, dlatego tak ważne jest okazywanie sobie wsparcia (o ile jest to możliwe oczywiście). Teraz możemy się Wam odwdzięczyć, nareszcie!
Jak wiecie byliśmy zmuszeni odwołać nasze wydarzenie w 2020 roku. Miło nam ogłosić, że 22 kwietnia w Progresji w końcu wystąpi cały skład VLASTUR LIVE BAND i zaprezentuje swoje utwory z użyciem żywych instrumentów. Zespól Vlastura znany jest przede wszystkim z grania na żywo muzyki dub, trochę drum and bass, natomiast psychedelic trance to będzie nowość. W sumie absolutną nowością to było dwa lata temu, ale uznajmy, że czas się zatrzymał. Na imprezie będziemy również mogli usłyszeć (jako osobne występy) dwóch członków zespołu. Oczywiście Vlastur’a, który zabierze Was w dubową podróż na scenie chill oraz (po raz pierwszy w Polsce) legendarnego Dark Elf’a.
A żeby nie było zbyt mrocznie, to do line upu dorzucamy jeszcze Mad Maxxa z 3 godzinnym “tribute setem” upamiętniającym zmarłego w ubiegłe lato – Olli Wisdom’a aka Space Tribe.
Max zaprezentuje na żywo utwory z ich wspólnego projektu Mad Tribe, jak również zahaczy o twórczość samego Space Tribe’a.
Takiego line upu absolutnie nie można przegapić!
Za dekoracje na Serotoninie odpowiadają kolektywy Egodrop i Mystic Arts Event Deco Team. To się absolutnie nie zmienia. Planujemy jednak, aby nadchodząca Serotonina przebiła wszystkie inne razem wzięte. Nie było nas długo i pragniemy zrekompensować Wam czas oczekiwania i podziękować za wsparcie. Kraków starał się zagospodarować przerwę w obszarze klubowych wydarzeń (Egodrop Open Rave), Warszawa niestety nie miała takiej możliwości. Dlatego wracamy do Was w wersji turbo!
Wszystkie bilety zakupione w 2020 roku na VLASTUR LIVE BAND zachowują ważność na tegoroczne wydarzenie. Informacja o dodatkowej sprzedaży ukaże się niebawem.
Kochani, zapraszajcie znajomych, udostępniajcie wydarzenie i widzimy się w kwietniu! Już się nie możemy doczekać!
SEE YOU ON THE TRANCEFLOOR!

TRANCE STAGE
Vlastur Band in Trance Live in Concert! (Parvati Rec) – GR/UK
Dark Elf Live (Sonic Loom/Pralayah Rec) – GR
Mad Maxx/Mad Tribe – 3h Tribute set to Olli Wisdom aka Space Tribe
( United Beats Rec ) – USA
Ditch ( Medulla Oblongata)
Trip vs Havaya ( Egodrop)

CHILL/ALTERNATIVE
Vlastur in Dub (dj set)
Johnny Mandrake LIVE ((Maq The Dog Rec)
Gillu (New Moon)
Damon (Chillumafia)
Dusha (Egodrop)
Virtual Geisha (Electronica Esoterica)

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue