Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 70-110 Tickets New Date Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Witajcie Psychonauci!
Kalendarzowa wiosna zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza ogłoszenie kolejnej edycji Serotoniny.
W związku z tym, że Festival Goadupa powraca pod nową nazwą, wracamy też do starych zwyczajów, mianując kwietniową edycję oficjalnym eventem promującym nasz letni plener, który od tego roku powraca pod nazwą Egodrop Festival!
Ostatnia edycja Sero w listopadzie dla wielu z nas, jak i z Was przeszła do historii jako ta najlepsza muzycznie, a to wszystko za sprawą wyjątkowego gościa (Eat Static), który wystrzelił swoim LIVE ACT’em wszystkich daleko w kosmos. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, że muzycznie ta poprzeczka wisi juz bardzo wysoko i nie łatwo będzie znaleźć godnego następcę, który po pierwsze tworzy wyjątkową i nieszablonową muzykę a po drugie zależało nam na tym aby móc znowu napisać, że będzie to LIVE bez żadnej ściemy. I udało się! Wybraliśmy!

Kochani, mamy ogromy zaszczyt zaprosić Was na jedyny w swoim rodzaju koncert grupy VLASTUR DUB BAND in TRANCE!

Ci z Was, którzy bywali na Ozora Festival w ubiegłych latach, mogli słyszeć już ich występ na żywo, ale przede wszystkim w wersji dub’owej bowiem od całkiem niedawna grupa składająca się z 5 muzyków powiększyła swój repertuar o utwory psychedelic/organic trance czego efektem była wydana w ubiegłym roku EPka na labelu Parvati Records! Ot takie połączenie dubu i trance’u :)
Jak zwykle za sprawą naszych dekoracji zamienimy Progresje w statek kosmiczny, za którego sterami, na dwóch scenach staną:

MAIN STAGE
(psychedelic trance, progressive psytrance, dark psytrance, fullon)

VLASTUR DUB BAND in TRANCE Live in Concert
(Parvati Records)
DARK ELF LIVE
(Sonic Loom Records/GR)
MEFF
(Egodrop/Goadupa )
BONGO
(Mystic Arts Event)
BARTECH
(Goadupa/ Absurd Squad)

CHILL/ALT STAGE:
(downtempo, psydub, dub, glitch, world music)

VLASTUR LIVE
(Parvati Records – GR)
DAMON
(Chillumafia/Goadupa)
PAPAYA
(Mystic Arts Event/Goadupa)

more TBA

deco & visu
Goadupa Festival Team: Vortex Visual Division, 2Deko,
Mystic Arts Event Deko Team / MAEDT
Light in the Black + more

Sprzedaż biletów ruszy 22.02.2020 i jak zawsze pierwsze 200 biletów oddajemy Wam po najniższej możliwej cenie. Jeśli chcecie zakupić dowolną ilość wejściówek (do wyczerpania limitu oczywiście) w cenie 70 PLN, należy wysłać do nas wiadomość na info@chillumafia.com, zwrotce podane zostaną wszystkie szczegóły.

Kolejna, druga pula wystartuje 01.03.2020.

Ceny biletów:
1 pula 70 PLN
2 pula 90 PLN
Bramka 110 PLN

Kochani, jest to pierwszy raz, kiedy organizujemy imprezę połączoną z takim koncertem dlatego za Waszą pomoc w udostępnianiu i zapraszaniu znajomych na to wydarzenie będziemy ogromnie wdzięczni.
Z góry dziękujemy i widzimy się na tranceflorze! :)

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue