Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 60-90 Lineup TIMETABLE:

♥ MAIN STAGE ♥

22:00 The Spaceboy Experience
00:00 Dominorr
01:30 Atmos
03:00 Pleiadians
04:30 Trip
06:00 Meff
07:30 Wyrx

♥ CHILL OUT STAGE ♥

23:30 Damon
01:00 Etnica in Dub LIVE
02:30 Primal & Rita Raga
04:00 Green Jesus
05:30 Moony LIVE + DJ set
Ticket distribution
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Witajcie!

Ciężko w to uwierzyć, ale w lutym minie 5 lat od momentu, kiedy zorganizowaliśmy w Progresji pierwszą Serotoninę.

Przez te 5 lat impreza rozwinęła się tak, że dziś zapełniamy ten jeden z największych klubów w Polsce, a przecież początki były takie, że klub w znacznej mierze świecił pustkami. Jednak mimo niezbyt dużych frekwencji, nie poddawaliśmy się. Cały czas konsekwentnie staraliśmy się podnosić sobie poprzeczkę, zarówno w kwestiach dekoracyjnych, jak i bookingowych, czego efektem była nasza ostatnia impreza, na której gościliśmy Simona Posforda.
Tym razem też nie będzie inaczej.

Ta edycja Serotoniny będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na nasz mały jubileusz, ale też z uwagi na fakt, że będzie to pierwsza warszawska edycja cyklu ‘Save Goadupa’ z której całkowity dochód przeznaczymy na ratowanie festiwalu.
Tej nocy postaramy się stworzyć iście festiwalowy klimat i pokazać Wam choć namiastkę tego, czego nie udało nam się wspólnie przeżyć podczas Goadupa Festival 2018.
Zapraszamy!

SAVE GOADUPA FESTIVAL:

Cykl wydarzeń Save Goadupa Festival organizowany przez ekipę Goadupa Festival oraz Egodrop jest skoncentrowany na aktywnym pozyskiwaniu środków na ratowanie największego polskiego festiwalu kultury psychodelicznej Goadupa Festival organizowanego od 2010 początkowo przez Egodrop Productions, a następnie przez Fundację GoArt. Fatalne warunki pogodowe sprawiły, iż pomimo posiadania wszystkich niezbędnych zezwoleń związanych z legalnym przeprowadzeniem imprezy masowej, organizatorzy, ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników, zdecydowali się odwołać Goadupa Festival 2018 w ostatniej chwili. Obecnie Fundacja GoArt organizuje wydarzenia, zbiórki i aktywności mające na celu spłacenie długu finansowego, który niestety jest smutną konsekwencją tej nagłej decyzji. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia i imprezy, które przeniosą was na drugą stronę lustra. Doświadczajcie Miłości oraz Piękna i pomóżcie ocalić Goadupa!

LINE UP

Main Stage

*** ATMOS LIVE (Iboga Records/FM Bookings)
*** PLEIADIANS LIVE ( Etnica.Net/Danza Bookings)
*** THE SPACEBOY EXPERIENCE
*** Wyrx
*** Trip
*** Meff

TBA…

Chill Stage

*** Etnica in dub LIVE
*** Damon

TBA…

Deko:
Goadupa Team
Egodrop
2Deko
LOOP – String Art Collective
Mystic Arts Event Deko Team / MAEDT
TBA…

BILETY / TICKETS
### 70 PLN – dostępne na stronie klubu Progresja od 14.12 – 29.12 lub do wyczerpania puli
### 80 PLN – dostepne od 30.12
### 90 PLN Bramka

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue