Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Tickets 149-189 Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - koncert
Ticket distribution
eventim.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Sandra, jedna z najbardziej popularnych artystek lat osiemdziesiątych zawita do Warszawy na wyjątkowy koncert w klubie Progresja.

Sandra Cretu pochodzi z Niemiec i obecnie mieszka na Ibizie. Jej najbardziej znane utwory to m.in. „In The Heat of the Night” , czy piosenka „Maria Magdalena” (I’ll never be) – dzięki tym utworom, zdobyła prawdziwą międzynarodową sławę. Przyczyniła się również swoim głosem do powstania znanego projektu muzycznego Enigma. Piosenkarka nadal aktywnie koncertuje a także do niedawna wydawała nowe albumy. Koncert w Warszawie będzie stanowił przekrój jej dotychczasowej twórczości – zaśpiewa swoje najbardziej znane hity.
Nie przegap tej wyjątkowej imprezy!

Po koncercie zapraszamy natomiast na coś specjalnego – afterparty z Baywatchparties!

Przejedziemy się razem po latach 80-tych, zatrzymamy się w latach 90tych a potem wystrzelimy w kosmos w muzyczny XXI wiek!
Kto był na naszych imprezach ten wie, czego się spodziewać.
Kto nie był niech szykuje się na pompki, przysiady, ścianę śmierci do eurodanców, pociąg do „Africa”, chóralne śpiewanie „Białej Armii” i wieczne tańcowanie do wszelkich hitów.

15 zł – wstęp na samo afterparty
Osoby z biletami na Sandrę nie muszą dopłacać za afterparty.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue