Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 79-89 Organizer Progresja / A2 / ZPT / DM Agency Lineup 17:00 - drzwi
19:00 - koncert
Ticket distribution
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Hałsówka czyli Domówka z koncertami LIVE

Wyjątkowo otwieramy koncertowe lato trasą z gorącymi artystami tego sezonu.
Hałsówka to doskonała zabawa z gwiazdami na wyciągnięcie ręki, ale w bezpiecznej odległości. Trasa koncertowa po słynnych polskich klubach. W lipcu będziemy w każdy weekend w warszawskiej Progresji, wrocławskim A2 i krakowskim ZetPeTe.
Tym razem w ramach nowej definicji koncertowego życia z dostępem tylko dla wybrańców, bo gramy dla dopuszczalnej połowy publiczności.

Pierwszą gwiazda domówki w klubach będzie
SANAH – najgorętszy debiut tego roku. Każdy chce skosztować jej przebojowego „Szampana” i „Melodii” na żywo!!
W kolejnym tygodniu klubową „demolkę” zapewnią Poparzeni Kawą 3.
Dołączycie do szaleństwa, bo nikt Was nie rozpozna Was na fotkach, bo będziecie w maseczkach! Ale nasza ochrona będzie miała Was na oku.

Kolejne gwiazdy HAŁSÓWKI ogłosimy wkrótce! Gramy bezpiecznie. Łączymy ludzi i muzyczne style i to jest mieszanka wybuchowa!

Poczujecie się jak u siebie w domu na imprezie, zaczynając spotkanie od kulturalnego i zaskakującego talk show z artystą prowadzonego przez znanego dziennikarza muzycznego. Pytania będą serwowane bez znieczulenia a niezbędne środki dezynfekujące duszę i ciało będą do dyspozycji w barze.
Każdy w klubie będzie się czuł jak gospodarz domówki a koncert gwiazdy wieczoru zakończy wspólnie wykonany z udziałem publiczności, wcześniej wybrany przebój. Sweet focie z imprezowiczami Hałsówki trafią do sieci i wtedy zacznie się kolejne życie tej balangi LIVE.

Nie bądź kanapowcem!

Kup bilet już teraz!

SANAH –
3 lipca – A2 Wrocław
4 lipca – Progresja Warszawa
5 lipca – ZetPeTe Kraków
POPARZENI KAWA 3 –
10 lipca – Progresja Warszawa
11 lipca – A2 Wrocław
12 lipca – ZetPeTe Kraków

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue