Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Szanowni Państwo,

warszawski koncert zespołu Ruky Verk został odwołany. Poniżej znajdą Państwo listę aktualnych koncertów zespołu.

02.03.19 – Wien Stadthalle E-Box,
04.03.2019 – Paris Casino de Paris
06.03.2019 – London Troxy
08.03.2019 – Milano Fabrique
12.03.2019 – Praha Luzerna

—————-

Klub Progresja serdecznie zaprasza na koncert rosyjskiego zespołu Ruki Vverh! Zespół wystąpi już 10 marca!

Zespół muzyczny “Ruki Vverh!” Po raz pierwszy został zauważony w 1995 roku. Zespół stał się znany dzięki swoim hitom «Baby» i «Student». Szybko rozwijając się wydał swój pierwszy album «Breath Steady!» (1997), dzięki czemu trafił na pierwsze miejsca listy przebojów. Pokolenie z lat 90. pamięta najlepsze i najbardziej znane utwory m. in. «My Little Baby», «Not Your Lips» i wiele innych. Romantyczna piosenka “Dreaming of You, Only” wciąż podbija serca kochanków.

W skład zespołu wchodzą kluczowi artyści Sergey Zhukov i Aleksey Potehin. Już po kilku latach popularny zespół otrzymał ogromną liczbę nagród muzycznych. Wśród nich są złote, platynowe i srebrne krążki, nagrody za znaczący wkład w rosyjski rynek muzyki rozrywkowej, nagrodę “Złotego gramofonu”, nagrodę “Pieśń roku”, “Nagrodę MUZ-TV” i wiele innych.

Kreatywność “Ruki Vverh!” pozwoliła im na produkcję nowych hitów i tras koncertowych w Rosji i na świecie. Wielu mogło pozazdrościć takiego sukcesu Siergiejowi i Aleksiejowi. Gdy pojawiają się na scenie sprawiają, że publiczność szaleje. Ich piosenki sprawiają, że tańczysz całą noc, a teksty niektórych kompozycji wprowadzają w nastrój sentymentalny.

W 2005 roku zespół wydał album “Fuckin ‘Rock’n’Roll”. Od 2006 roku zespół koncertował z Siergiejem Żukowem i zespołem baletowym Street Jazz. W kwietniu 2018 roku na Stadionie Olimpijskim w Moskwie odbyły się dwa jubileuszowe koncerty “Ruki Vverh! The Best of 20 Years! », które zgromadziły ponad 60 000 fanów.

Po wielu latach na scenie zespół “Ruki Vverh!” z powodzeniem kontynuuje występy i szerzy dobre wibracje oraz gorączkę tańca nie tylko wśród oddanych fanów z lat 90., ale także wśród współczesnej młodzieży. Jego hity są dobrze znane i lubiane przez wiele osób bez względu na wiek czy status społeczny.

Kroshka moja!

Vidooclip:

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue