Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Date & time Venue Noise Stage - Progresja Age restriction 12+ Tickets 75-90 Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Gdy RPWL wydawali swój pierwszy album był okrągły, 2000 rok. W tym roku mija dokładnie 20 lat od tego czasu i zespół celebruje to wydarzenie serią wyjątkowych koncertów! Czeka nas wspaniała podróż przez materiał z „God Has Filed”, podczas której wybrzmią również utwory niegrane na żywo od wielu lat lub nigdy!

Sam zespół konsekwentnie rozwija się od 1997 roku, wchodząc na coraz ciekawsze ścieżki muzyczne i regularnie zdobywając nowych fanów. Ich uniwersalnie piękna mieszanka post rocka i artrocka zachwyca swoja przestrzenią, kunsztem i inteligencją kompozycji. Dowodem na to, że warto obejrzeć występ Niemców na żywo jest to, że po za 10 albumami studyjnymi wydali również 7 wydawnictw koncertowych, z których każde przenosi słuchacza w niezwykłą krainę dźwięków.

RPWL gościli na naszych scenach już niejednokrotnie i z czystym sumieniem możemy poręczyć za jakość ich koncertów! Również dlatego jest nam bardzo miło, że możemy być gospodarzem jednego z występów na tej niezwykłej trasie.

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue