Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Noise Stage - Progresja Age restriction 12+ Tickets Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Z powodu przedłużającego się zagrożenia epidemiologicznego trasa koncertowa zespołu RPWL zostaje odwołana, w związku z tym także występ zaplanowany w Warszawie nie odbędzie się. Bilety można wymienić na vouchery do wykorzystania na inne koncerty w ramach oferty klubu Progresja. Osoby nie zainteresowane voucherami otrzymają zwrot należności zgodnie z procedurami bileterii.

———–

Gdy RPWL wydawali swój pierwszy album był okrągły, 2000 rok. W tym roku mija dokładnie 20 lat od tego czasu i zespół celebruje to wydarzenie serią wyjątkowych koncertów! Czeka nas wspaniała podróż przez materiał z „God Has Filed”, podczas której wybrzmią również utwory niegrane na żywo od wielu lat lub nigdy!

Sam zespół konsekwentnie rozwija się od 1997 roku, wchodząc na coraz ciekawsze ścieżki muzyczne i regularnie zdobywając nowych fanów. Ich uniwersalnie piękna mieszanka post rocka i artrocka zachwyca swoja przestrzenią, kunsztem i inteligencją kompozycji. Dowodem na to, że warto obejrzeć występ Niemców na żywo jest to, że po za 10 albumami studyjnymi wydali również 7 wydawnictw koncertowych, z których każde przenosi słuchacza w niezwykłą krainę dźwięków.

RPWL gościli na naszych scenach już niejednokrotnie i z czystym sumieniem możemy poręczyć za jakość ich koncertów! Również dlatego jest nam bardzo miło, że możemy być gospodarzem jednego z występów na tej niezwykłej trasie.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue