Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Teatr Capitol, Warszawa Venue address Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa Tickets 35-45 Lineup 22:00 - DJ Paweł Pawelec - znany prezenter Radiowy
00:00 - TKM
01:00 - B.R.O
02:00 - Ronnie Ferrari
Ticket distribution
goout.pl
progresja.com

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pokochany 25 marca 2017 roku po wpuszczeniu na Youtube utworu “Ruskacz” do tej pory porywa mnóstwo słuchaczy i tworzy coraz to większe hity.

O podobnym sukcesie do tego, który osiągnął Hubert Kacperski marzy wielu topowych artystów, podczas gdy jemu udało się osiągnąć w zaledwie miesiąc. Bez cienia wątpliwości Ronnie Ferrari w przeciągu kilku dni stał się gwiazdą polskiego internetu. Klip do utworu “Ona by tak chciała” został wyświetlony ponad 67 milionów razy! Piosenka 19-letniego muzyka z Gdańska w serwisie Spotify zdobyła pierwsze miejsce na liście “Polska TOP50”.

Jego wystąpienia zostały zapowiedziane już w paru największych miastach Polski i zagości również u nas!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue