Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Szanowni Państwo,
Na wstępie bardzo wszystkim dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość i liczne głosy wsparcia.
Komunikujemy, że od 12. marca do przynajmniej 5. kwietnia 2020 w Progresji nie będą odbywały się koncerty.
W związku z powyższym koncert Rockofonia zostaje odwołany. Bilety zakupione przez stronę progresja.com będą zwracane automatycznie zgodnie z procedurą zwrotów.
Wasze zdrowie jest dla nas bardzo ważne dlatego przypominamy o zaleceniach Rady Ministrów. Bądźcie zdrowi i pozostańcie z nami.

—————————-

Симфоническое рок-шоу «ROKOPHONIA» – это бомба, начиненная хитами мировой классики рока в симфонической обработке! Queen, Led Zeppelin, Deep Purple, Rainbow, Aerosmith, Pink Floyd, Metallica, Scorpions – всемирно известные композиции, в купе с уникальным свето-визуальным оформлением и пиротехническим шоу подарят публике исключительное удовольствие и восторг.

Symfoniczne rock – show «ROCKOFONIA» – to bomba, zawierająca hity światowej klasyki w aranżacji symfonicznej. Queen, Led Zeppelin, Deep Purple, Rainbow, Aerosmith, Pink Floyd, Metallica, Scorpions – utwory znane na całym świecie zabrzmią w nowym brzmieniu w korelacji z wyjątkowym światłowodowym designem oraz pokazami pirotechnicznymi zapewnią publiczności wyjątkową przyjemność i zachwyt.

Играют программу музыканты и вокалисты белорусского рок-оркестра NIKAMUZA, а вместе с ними и главная фигура концерта – мистер Joe Lynn Turner, который выступит с хитами легендарных Deep Purple и Rainbow! Это будет прекрасный вечер! Приходи на концерт!

Występować będą muzycy i wokaliści białoruskiej orkiestry rockowej NIKAMUZA, wraz z nimi główną postacią koncertu będzie Joe Lynn Turner, który wystąpi z utworami legendarnych Deep Purple i Rainbow! To będzie niesamowity wieczór! Przyjdź na koncert!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue