Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Additional Info Free Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z uwagi na obowiązujące obecnie obostrzenia jesteśmy zmuszeni przełożyć Rock’n’Roll party na inny termin. Zależy nam, aby zorganizować dla Was jak najlepszą imprezę, co obecnie jest niestety niemożliwe.

————-

Jeśli wciąż macie rock’n roll’a w sercu, nie możecie przegapić tej imprezy! Świętując rocznicę urodzin nieodżałowanego Elvisa Presleya, zapraszamy Was na wyjątkowy wieczór pełen najlepszej muzyki. Zabierz znajomych i do zobaczenia na potańcówce!

Gdzie – Klub Progresja, Fort Wola 22
Kiedy – 5 lutego, start o 19:00
Wstęp wolny!

⚡ Muzyka na żywo
⚡ Potańcówka w stylu R’n’R
⚡ Legendarny klub
⚡ Duży wybór alkoholi
⚡ Wyjątkowa atmosfera

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue