Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Letnia Scena Progresji, Warszawa Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Tickets 139 Lineup 16:30 - drzwi
17:15 - 18:00 - Mick Moss (Antimatter)
18:15 - 19:10 - Collage
19:30 - 22:00 - Riverside
Ticket distribution
empik
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kochani, w tym roku obchodzimy nasze 20-lecie. Chcielibyśmy je uczcić i spotkać się z Wami na czterech koncertach w sierpniu. Co Wy na to?
Wiemy, że czasy są jakie są, ale zagramy dla Was jedynie na dużych otwartych przestrzeniach z zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa i wymogów sanitarnych.

Razem z nami wystąpią: Collage oraz Mick Moss (Antimatter)

Bilety:
Goout: https://goout.net/pl/bilety/riverside+collage+mick-moss/tpji/
Empik: https://empikbilety.pl/wydarzenie/riverside-warszawa/sierpien-2021
Going: https://goingapp.pl/wydarzenie/riverside-warszawa/sierpien-2021

Patronat:
antyradio

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue