Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 100 Lineup 19:30 - drzwi
20:00 - Richie Kotzen
Ticket distribution
progresja.com
ticketmaster.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jeden najwybitniejszych gitarzystów rockowych wszech czasów, genialny kompozytor i wokalista. Autor ponad 20 solowych albumów i niezliczonych wspólnych przedsięwzięć, realizowanych z innymi artystami. Czołowa postać legendarnej wytwórni Shrapnel Records, z którą rozpoczął współpracę w 1989r. Gitarzysta takich gigantów rocka, jak Mr. Big, Poison, czy The Winery Dogs. Kotzen ma za sobą także wspólną trasę z The Rolling Stones w Japonii w 2006r., gdzie jego trio otwierało koncerty legend rocka na największych arenach Tokio, Sapporo, Saitama i Nagoi.

Trudno jest zliczyć wszystkie jego muzyczne osiągnięcia, ale jedno jest pewne: po prawie 10 latach nieobecności, Richie wraca do Polski ze swoim elektrycznym trio (tak, wiemy, był w 2013r. z akustycznym setem i z The Winery Dogs w lutym 2016., ale to nie to samo…), by zaprezentować polskiej publiczności materiał z prawie trzydziestu lat profesjonalnej kariery. Genialne riffy, nieziemskie solówki oraz charakterystyczny, chrypiący wokal oraz skala, której nie powstydziłby się sam Prince. Wszystko to będzie można zobaczyć i usłyszeć już niebawem w Polsce.

Po niespełna roku od wydania ostatniego albumu „Salting Earth”, Richie zaprezentował 25 stycznia najnowszy kawałek „The Damned”, który jest zapowiedzią nowego materiału. Nie jest jeszcze przesądzone, czy będzie to całkiem nowy album, czy też w miarę regularnie wypuszczane single, wiadomo jednak, że będzie to mocny rockowy kopniak, na miarę najlepszych albumów Kotzena.
Kto więc ma ochotę na dwie godziny mocnego rockowego grania i ceni sobie warsztat wokalny oraz technikę gry na gitarze Richiego, niechaj czym prędzej rezerwuje czas 10 lipca w warszawskiej Progresji, a dzień później, 11 lipca w Oratorium Św. Kingi w Bochni.

www.richiekotzen.com
https://www.facebook.com/richiekotzenmusic/
https://www.youtube.com/user/RichieKotzenOfficial/

organizator koncertów w Polsce: Kubicki Entertainment
www.kubickientertainment.pl
https://www.facebook.com/KubickiEntertainment/

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue