Date & time Venue Noise Stage - Progresja Age restriction Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica Tickets 99-110 Organizer Winiary Bookings Lineup 17:30 - drzwi
18:30 - The Stubs
19:30 - Dopelord
20:45 - Red Fang
Ticket distribution
biletomat.pl
ebilet.pl
empikbilety.pl
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com

Sorry, this entry is only available in Polish.

Ważna informacja!

Koncert zespołu RED FANG zostaje przeniesiony do klubu Progresja. Termin i godzina koncertu pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność. Bilety wciąż w sprzedaży!

—-

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!

Amerykanie z Red Fang powracają do Polski po dłuższej nieobecności! Stoner-rockowa formacja z Portland w stanie Oregon zawita 26.06 na Letnią Scenę Progresji w Warszawie, aby promować swój ostatni album “Arrows” wydany w 2021 roku nakładem Relapse Records. Wieczór otworzą sety przebojowego, rock’n’rollowego The Stubs i niezwykle hipnotycznego stonera w wydaniu Dopelord.

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

RED FANG (USA / Relapse Records) – stoner / hard rock / metal

https://www.facebook.com/redfangband
https://www.instagram.com/redfangband

THE STUBS (Polska) – rock’n’roll / punk rock

https://www.facebook.com/thestubswarsaw
https://www.instagram.com/thestubswarsaw

DOPELORD (Polska) – stoner / doom

https://www.facebook.com/Dopelord666
https://www.instagram.com/dopelord_666

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue