Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets Cancelled

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Oświadczenie

Jako organizator cyklu koncertów „Wygramy muzyką” informuję, że planowane na lipiec i sierpień koncerty są odwołane, w tym planowany koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który miał się odbyć 19 lipca.

Pierwsze działania w ramach projektu „Wygramy Muzyką” – z koncertami na żywo, transmisją w sieci i w wybranych kinach Helios w całej Polsce – pokazał siłę muzyki, jednak pokazał też, jak trudne jest prognozowanie i planowanie działań w okresie trwania i po pandemii. Nasze założenia okazały się nietrafne, co zmusiło nas do zmiany pierwotnych założeń.

Bardzo dziękujemy naszym partnerom i patronom za wsparcie i zaangażowanie we wspólne budowanie społeczności Wygramy muzyką. Wierzymy, że powrócimy do wspólnych działań w niedalekiej przyszłości.

Przepraszamy te osoby, które mając już bilet w dłoni, cieszyły się na kolejne muzyczne spotkania, przede wszystkim na spotkanie z zespołem Raz Dwa Trzy. Mamy nadzieję, że odwołanie koncertu oznacza w praktyce tylko zmianę terminu. Niemniej na ten moment informujemy, że rusza właśnie system zwrotu biletów. Prosimy o zwracanie ich w punktach zakupu.

Z poważaniem,
Michał Sadanowicz

———————–
Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi jako trzeci artysta koncertowego cyklu WYGRAMY MUZYKĄ. W ich wypadku słowo ‘wygramy’ nabiera jeszcze innego znaczenia – oni już są zwycięzcami: kochają ich rzesze fanów. No i właśnie obchodzą 30. urodziny.

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze, trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki. I tak zaczęła się historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych zespołów polskiej sceny muzycznej – zespołu Raz Dwa Trzy. Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, w roku 2020 obchodzą 30-lecie swojego istnienia.

Na scenie WYGRAMY MUZYKĄ w warszawskiej Progresji wystąpią 19 lipca. Koncert będzie kameralny i wyjątkowy, bo biletów na fizyczny udział w wydarzeniu jest tylko 150.

Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi w składzie:

Adam Nowak – gitara, śpiew
Grzegorz Szwałek – pianino elektryczne, akordeon
Jacek Olejarz – perkusja
Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna
Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas
Tadek Kulas – trąbka

To pierwsza okazja po kilkumiesięcznej przerwie do udziału w koncercie tej legendarnej grupy, która w niedościgniony sposób zinterpretowała piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. 30-lecie Raz Dwa Trzy koniecznie trzeba uczcić koncertem.

WYGRAMY MUZYKĄ – koncerty online w nowej odsłonie

WYGRAMY MUZYKĄ to pierwotnie projekt cyklu koncertów on-line. Dzisiaj, w dobie odmrażania branży rozrywkowej, dostępne są bilety też na kameralne koncerty klubowe w warszawskiej Progresji.
Projekt powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji. Początkowo miały to być po prostu koncerty dostępne w streamingu, jednak biorąc pod uwagę doskwierający brak kontaktu z publicznością, organizatorzy chcieli czegoś więcej. Odpowiedzieli więc na tą potrzebę i znaleźli rozwiązanie. Każdy koncert to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, zarówno dla fanów, jak i tych, którzy doskonalą swój muzyczny kunszt oraz profesjonalnych muzyków. To, co wyróżnia projekt, to streaming na kilka kamer (każdy koncert do ilość kamer odpowiadająca liczbie muzyków występujących na scenie)! Każda kamera śledzi innego muzyka. Dosłownie patrzy mu na ręce, a widz decyduje, który kanał ogląda. Może skupić uwagę na wybranym muzyku i podejrzeć jego warsztat lub oglądać profesjonalny, realizatorski miks. Ponadto widz ma możliwość zmiany kanałów tyle razy podczas koncertu, ile chce. To daje zupełnie nowe możliwości w zakresie odbioru muzyki na żywo.

Do tego warto dodać szereg atrakcji, takich jak wywiady z muzykami, do których pytania układają… sami widzowie, a rozmowy są prowadzone przez redaktora muzycznego Piotra Metza. Obalając to, co doskwiera muzykom i fanom najbardziej – brak kontaktu na żywo, w tym projekcie to fani komentują, a muzycy odpowiadają podczas koncertów w czasie rzeczywistym. Dzięki nowoczesnym technologiom i wykorzystaniu sprzętu, uczestnicy poczują się jakby oglądali koncert na żywo! O stronę wizualną zadbał mistrz plakatów, znany ilustrator, grafik i muzyk – Dawid Ryski. Takie połączenie może dać tylko jedno – wyjątkowy projekt!

www.wygramymuzyka.pl

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue