Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Kino Luna, Warszawa Venue address Marszałkowska 28, 00-576 Warszawa Tickets 40 Ticket distribution
ebilet.pl
goout.pl
kupbilecik.pl
progresja.com
luna.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Rafał Rutkowski – jedyny stand-uper wśród aktorów. Jako aktor nie zagrał niestety w „Smoleńsku”, ale ma nadzieje na sequel.

Rafał Rutkowski w swoim programie „Homar z Biedronki” sprzedaje patent na żart, który nikogo nie obrazi, interpretuje erotyczne sny oraz współczuje bogatym.
Opowiada też o przełomowym odkryciu w kościele, o orkach w teatrze i wielkiej ojczyźnianej wojnie z Facebookiem.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue