Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Organizer EXIT Events Tickets Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jeden z najbardziej szanowanych zespołów tribute Queen na świecie, QUEENIE – Queen tribute band, w ramach tour wystąpi 17. marca 2020 roku w Progresji Warszawa! Przeżyj Bohemian Rhapsody na żywo!

Precyzyjne i autentyczne wykonanie piosenek legendy światowego rocka Queen, w oryginalnych aranżacjach, doskonałość techniczna i perfekcjonizm – wszystko to w Queenie, prowadzonej przez piosenkarza Michaela Klucha.

Queenie szczyci się precyzyjną i autentyczną koncepcją piosenek Queen w najwyższej jakości kostiumach. Ich realizację określić można jako teatr koncertowy. Wszystkie utwory są odtwarzane na żywo w oryginalnych klawiszach i na autentycznych instrumentach, co wyróżnia zespół spośród wielu innych zespołów w tej dziedzinie muzyki.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

♫ QUEENIE – Radio Ga Ga @ O2 Arena, Prague

♫ QUEENIE – A Kind Of Magic

♫ QUEENIE – I Want To Break Free

♫ QUEENIE – Too Much Love Will Kill You

https://www.queenie.cz/en/

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue