Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Lineup 20:00 - drzwi
20:00 - DJ phunkill set
21:15 - Forxst set
22:00 - Łagu
22:30 - Quebonafide
Tickets Sold out Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

23 listopada, w klubie Progresja, wystąpi Quebonafide, jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny rap. Będzie to pierwszy warszawski koncert klubowy promujący nowy materiał “Egzotyka”, który już w dniu premiery osiągnął status platynowej płyty.

Wydarzenie będzie miało wyjątkową oprawę wizualną.

Wstęp: 16+

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue