Date & time Venue Torwar, Warszawa Venue address Łazienkowska 6A, 00-001 Warszawa Age restriction 16+ Tickets 50-70 Lineup 18:00 - drzwi
20:30 - koncert
Tickets Moved Ticket distribution
goingapp.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

UWAGA: ZMIANA MIEJSCA I TERMINU !!!

Warszawo, okazało się, że Hala Koło nie będzie w dniu koncertu ani w przyszłości w stanie sprostać wszystkim wymaganiom, które do tej pory były jej stawiane przy innych tego typu produkcjach. Zmierzyliśmy się z tą niespodzianką i błyskawicznie zorganizowaliśmy przeprowadzkę do Hali Torwar na 17 kwietnia. Dobrych wiadomości dla wszystkich, którzy chcą być z nami w tym terminie jest kilka:

1. Obiecujemy oprawę scenograficzno-multimedialną, która wyrwie Was z butów.
2. Dla wszystkich, którzy będą z nami mamy mini prezent na wejściu.
3. Na wydarzeniu będzie możliwość zakupu przygotowanego na tę okazję t-shirtu jak i ostatnich wydawnictw PRO8L3M w specjalnych cenach.
4. Wznawiamy sprzedaż biletów. Będą dostępne w Going od 20 marca, czyli najbliższej środy.

Mamy nadzieję, że trzy pierwsze punkty zrekompensują zmianę tym, którzy nabyli bilety. To będzie wielki finał trasy Widmo Tour, która została w całości wyprzedana. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stolicy, którym do tej pory nie udało się nabyć biletów oraz fanów z całej Polski.

Wszystkie dotychczasowo zakupione bilety będą obowiązywały na płytę, czyli taką samą przestrzeń jaką zapewnialiśmy Wam w Hali Koło. Jeżeli zmiana lokacji i daty koncertu komuś nie odpowiada należy zgłosić się mailowo na support@goingapp.pl podając swoje dane (nazwisko, mail, kod biletu), aby zwrócić bilety.

Bilety: Going / wznowienie sprzedaży 20.03.2019

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue