Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Tickets 70-95 Ticket distribution
biletomat.pl
empik
eventim.pl
goout.pl
media markt
progresja.com
ticketmaster.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Król dark wave’u wraca na kolejny klubowy koncert do Polski! Perturbator jesienią 2019 wyruszy w europejską trasę koncertową, na której promować będzie nowy nadchodzący album. Jednym z przystanków na trasie będzie Warszawa! Żywiołowe show Jamesa Kenta z wyjątkową oprawą wizualną uraczy fanów mrocznych brzmień elektronicznych na jedynym klubowym koncercie w Polsce 24.10.2019r.

O tym artyście w Polsce zostało już napisane wiele, ale żaden redaktor nie jest w stanie oddać tego jak wyglądają koncerty Perturbatora na żywo. Dodatkowo James od wydania ostatniej EPki rozpoczął koncertowanie w składzie poszerzonym o perkusistę. To był kolejny strzał w dziesiątkę, ponieważ live acty artysty nabrały całkowicie innego wymiaru, a dokładając do tego znak rozpoznawczy koncertów Perturbatora, czyli oprawę świetlną i wizualizacje – mamy twór kompletny, zaskakujący i trzymający człowieka w napięciu przez cały czas trwania seta.

Na przestrzeni lat muzyka Jamesa Kenta ewoluuje, od retro-futurystycznych brzmień na debiutanckim „Terror 404”, „I Am The Night” i „Dangerous Days”, przez taneczne „The Uncanny Valley”, aż do niezwykle surowej i mrocznej EPki „New Model” z 2017 roku. Dyskotekowe melodie rodem z lat 80-tych tym razem ustępują agresywnej, brudnej i niezwykle ciężkiej elektronice, czym artysta udowadnia, że nie jest jednym z tych, którym można przypiąć łatkę grania tego samego.

🔈 „Excess” – https://youtu.be/JzVkP6qqsbE
🔈 “New Model” https://www.youtube.com/watch?v=qEoxu0_8uZU
🔈 “Sentient” https://www.youtube.com/watch?v=oTN6cGmH2yM
🔈 “Venger” https://www.youtube.com/watch?v=-B7-Vcdlld8

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue