Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 100-160 Additional Info New Date Ticket distribution
ticketmaster.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

9 kwietnia 2022r. o godz. 17:00 i 20:30 zagramy w warszawskim klubie Progresja koncert z serii WILD HUNT LIVE wraz z Heroes Orchestra!

Wild Hunt Live to niesamowity spektakl stworzony przez współautorów muzyki do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, na którym prezentowane są utwory wykorzystane właśnie w tej grze. Na tych wyjątkowych dwóch koncertach zostaną one zagrane w towarzystwie orkiestry Heroes Orchestra.
Wszystko to w pięknej oprawie świetlnej, okraszone taneczno-akrobatycznymi wyczynami Teatr AVATAR i zsynchronizowane z animacjami video specjalnie przygotowanymi z fragmentów gry na potrzeby Wild Hunt Live.

Dodatkowo, specjalnie dla fanów „Heroes of Might and Magic”, orkiestra zaprezentuje kilka utworów z tej gry.
Wspaniałe, wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników gry Wiedźmin, muzyki z gier, folkowej i fantasy.

Tylko dwa koncerty w Polsce!

Do zobaczenia

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue