Date & time Venue Noise Stage - Progresja Tickets 40-50 Lineup 18:30 - drzwi
19:00 - support (TBA)
19:45 - PAWEŁ IZDEBSKI + goście
Ticket distribution
goout.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Płyta Pawła Izdebskiego “@strach” już w styczniu.

Premierze będzie towarzyszył koncert w warszawskim klubie “Progresja”.

Paweł Izdebski – gitarzysta, piosenkopisarz, wokalista Studio Accantus, a przy tym youtuber – ogłasza premierowy koncert w stolicy, rodzimym mieście muzyka i miejscu powstania jego pierwszego albumu muzycznego.

Już 26 stycznia 2020r. klub Progresja, przy ul. Fort Wola 22, wypełni album “@strach”, nad którym Paweł Izdebski obecnie kończy prace, a którego premiera odbędzie się w drugiej połowie stycznia.

Koncert premierowy w warszawskiej Progresji jest częścią trasy koncertowej “Niewiarygodny Tour”, promującej nadchodzące wydawnictwo. Mimo tego, wypełniony będzie masą muzycznych niespodzianek, które Paweł razem z zespołem szykuje specjalnie na tę wyjątkową okazję.

Nadchodzący krążek przełamuje dotychczasową karierę muzyka, wracając do jego mocniejszych korzeni muzycznych, oddalając się od wydanej w 2017r. popowej EPki “Książę Naiwności”, a zbliżając do bardziej alternatywnych brzmień.

Folkowo-rockowe, żywe brzmienia oparte na gitarach i instrumentach smyczkowych, oplecione wokalem Izdebskiego. Na płycie nie znajdziemy syntetycznych dźwięków, czy grama nieautentyczności – zarówno w muzyce, jak i przekazie lirycznym.

“Mam wrażenie, że zbyt późno orientujemy się, ile czasu tracimy i jak mało go mamy. Mocno wierzę w to, że któraś z piosenek złamie Cię do tego stopnia, że wyznasz miłość odpowiedniej osobie, odkurzysz instrument, który przez lata leżał na strychu albo zadzwonisz do osoby, która boi się tak samo jak Ty.”
– Paweł Izdebski o płycie “@strach”

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue