Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 69-79 Lineup 17:30 - meet&greet
18:30 - drzwi/doors
19:00 - BARBIE SAILERS
19:40 - NEW VOLUME
20:30 - BLESSTHEFALL
21:35 - OUR LAST NIGHT
Ticket distribution
ebilet.pl
empik
goout.net
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Post-rock PL ma przyjemność zaprosić na jedyny w Polsce koncert Our Last Night. Amerykańska grupa wraca do naszego kraju po wyprzedanym koncercie, a towarzyszyć jej będą Blessthefall i The Color Morale. Zespoły wystąpią 31 października w Progresji (ul. Fort Wola 22).

OUR LAST NIGHT (rock/post-hardcore/USA)

https://www.facebook.com/ourlastnightband
http://www.youtube.com/ourlastnightband

Trzon zespołu tworzą bracia Trevor i Matthew Wentworthowie. Grupa ma na koncie cztery studyjne albumy, z których ostatni “Younger Dreams”, ukazał się w czerwcu 2015 roku.

Our Last Night zyskało olbrzymią popularność za sprawą coverów piosenek m.in. Rihanny, Katy Perry, Miley Cyrus, czy Justina Timberlake’a. Zespół zrobił z tego swój znak firmowy, a lista utworów które wzięli na warsztat cały czas się poszerza, m.in. o piosenki Eda Sheerana, twentyonepilots, The Weeknd i Justina Biebera.

Twórczość Our Last Night opiera się na niezwykle chwytliwych melodiach ubranych w piękne rockowe brzmienie. Zespół urozmaica swoje utwory zarówno o łagodniejsze elementy (gitary akustyczne) jak i cięższe, post-hardcorowe riffy.

Zespół cieszy się w Polsce dużą popularnością – bilety w przedsprzedaży na pierwszy koncert w Warszawie (w klubie Hydrozagadka) zostały wyprzedane! W Progresji grupa zaprezentuje materiał ze swojej dyskografii uzupełniony o hitowe pop covery!

BLESSTHEFALL (metalcore/post-hardcore/USA)

https://www.facebook.com/blessthefall

Ich styl muzyczny to wybuchowa mieszanka metalcore’u i post-harcore’u. Choć są na scenie już trzynaście lat, to niezmienna pozostaje młodzieńcza energia i pasja, która bije z każdego utworu. Na żywo Blessthefall tworzy porywający show i tak samo będzie w Progresji!

Grupa powstała w 2004 roku w Arizonie, kiedy jego założyciele byli jeszcze w liceum. Na przestrzeni lat doszło do kilku zmian w składzie, a jedną z nich była zmiana wokalisty. Od 2008 roku rolę tę pełni Beau Bokan, który zastąpił Craiga Mabbitta, obecnego lidera Escape The Fate.

Blessthefall do tej pory wydało pięć albumów – ostatni z nich “To The Left Behind” ukazał się w 2015 roku. W maju obecnego roku grupa potwierdziła, że pracuje nad nowym materiałem.

NEW VOLUME (alt rock/rock/UK)

https://www.facebook.com/pg/wearenewvolume/

Trio pochodzące z Republiki Południowej Afryki, obecnie rezydujące w Londynie.
Karierę rozpoczęli pod nazwą What Now która wraz z muzycznym stylem zespołu ewoluowała w New Volume w 2013 r.
Nie mając żadnego albumu na koncie postawili na granie na żywo, m.in. u boku Young Guns, The Xcerts czy Anberlin czym zwrócili na siebie uwagę znanych brytyjskich wydawnictw muzycznych jak Kerrang czy Rock Sound, a także wytwórni Sumerian Records która podpisała z zespołem umowę w 2014 r.
Na debiutancki album “Envy” trzeba było czekać aż dwa lata, ale przyniósł kapeli takie hity jak “One Touch” czy “Back to Blood”.
Jesienią muizycy wracają do tego co uformowało ich jako zespół – występów na żywo – dołączając do Our Last Night na trasie Selective Hearing.

BARBIE SAILERS (pop punk/CH)

https://www.facebook.com/barbiesailers/

Zespół powstał w Szwajcarii w 2011 roku inspirując się twórczością takich grup jak m.in. Blink-182, Simple Plan czy All Time Low. W 2013 roku ukazało się ich pierwsze wydawnictwo – “Already in Paradise”. Trzy lata później muzycy wydali EP-kę zatytułowaną po prostu “Barbie Sailers”. Ostatnie miesiące zespół spędził w studiu szykując nowy materiał, którego premiera jesienią.

Grupa ma na koncie występy u boku Papa Roach, Yellowcard, Parkway Drive, Being As An Ocean, a także kilka koncertów przed Our Last Night.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue