Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 90-100 Lineup 19:00 - drzwi
20:30 - koncert
Additional Info New Date Ticket distribution
biletomat.pl
ebilet.pl
empik
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
media markt
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z powodu trwającego zagrożenia epidemiologicznego koncert zespołu Otava Yo zostaje przesunięty na 17 listopada 2021 roku. Zakupione bilety zachowują ważność, więc zachęcamy do ich zatrzymania. Osoby, które chciałyby uzyskać voucher lub zwrot pieniędzy, prosimy kontaktować się z bileterią, w której bilet został kupiony.

————-

Otava Yo to bezsprzecznie zespół jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Doświadczeni muzycy folkowi postanowili stworzyć nieco mniej poważny niż zwykle projekt muzyczny, nie rezygnując przy tym z tradycyjnych, rosyjskich dźwięków. W efekcie powstała formacja balansująca na granicy rozrywki i odniesień historycznych!

Wielomilionowe odsłony klipów i kilka bardzo dobrze przyjętych płyt są dowodem na to, że folk nie umarł a wręcz ma się bardzo dobrze! Muzycy grają na tradycyjnych instrumentach, dzięki czemu słuchacz może zanurzyć się w unikalnych, niesłyszanych często dźwiękach i chłonąć je bez ograniczeń. Przy czym wszystko to okraszone jest wspaniałym poczuciem humoru!

Już oglądanie teledysków Otava Yo jest świetną zabawą, ale dopiero na żywo w pełni można doświadczyć niesamowitej atmosfery, która bije od zespołu na każdym kroku. Serdecznie zapraszamy do zrobienia sobie tej przyjemności i odwiedzenia koncertów w Warszawie lub Krakowie!

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue