Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Lineup 21:00 - drzwi
22:00 - rozpoczęcie imprezy
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wszystkie niegrzeczne skrzaty i urocze bałwanki zapraszamy na naszą szaloną imprezę pełną wszystkiego za co kochamy lub/i szczerze nienawidzimy Święta! Będzie słychać dzwoneczki, zaśpiewamy razem wiele szlagierów, a kto wie czy za rogiem nie stanie anioł z Bogiem? Szukajcie jemioły, która skłania do zawierania znajomości oraz pamiętajcie, że to ostatnie nasze spotkanie w Warszawie w tym roku!

🎄 20 / 25 / 30 PLN (sprzedaż online: goingapp.pl)
🦃 18+
🎅 Madam + Patryk Chilewicz
🎁 guilty pleasure / Święta / Bajm
☃️ dresscode: ho ho hoe

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue