Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 250 Organizer FKP Scorpio Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - koncert
Ticket distribution
eventim.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Karpe i Quickstyle (legendarni artyści z Norwegii) prezentują: Omar Sheriff w Polsce!

Norweski duet rapowy Karpe tworzą artyści audiowizualni Chirag Rashmikant Patel i Magdi Omar Ytreeide Abdelmaguid. To najpopularniejszy zespół w Norwegii – zawsze podnoszący poprzeczkę, jeśli chodzi o koncepcje audiowizualne, produkcję i wydawnictwa. Produkowali hit za hitem, otrzymali mnóstwo nagród i przeszli do historii swoimi spektakularnymi występami na żywo oraz ambitnymi pomysłami.

W 2022 ukazał się ich najnowszy projekt muzyczny Omar Sheriff. Wszechświat pełen ukłonów w stronę pochodzenia artystów (Chirag jest Indianinem, a Magdi ma urodził się w Egipcie). Hołd ten jest obecny w brzmieniu, tekstach i wszystkich treściach wizualnych. Mieszają norweski z arabskim, gudżarati i angielskim w sposób, w jaki jeszcze nikt przed nimi nie zrobił.

Po uznanej przez krytyków płycie, po zapisali się w koncertowej historii, łącząc siły z Quickstyle – legendarną grupą taneczną, której słynny pokaz ślubny stał się viralem na początku tego roku. Wspólnie stworzyli swój najbardziej spektakularny show. Rekordowa rezydencja w Spektrum Arenie w Oslo – dziesięć koncertów w ciągu miesiąca, na które sprzedano 111 000 biletów (arenowy rekord wszechczasów).

Zespół i tancerze to dzieci imigrantów i uchodźców z całego świata, którzy uciekli do Norwegii, by zbudować swój nowy dom. Teraz ich kolejne pokolenie stworzyło razem „Omar Sheriff” – wielokulturowy projekt, który jednoczy i bawi. Zaraźliwa i naprawdę wyjątkowa energia, która podbija Europę.

Bilety od piątku, 14.10. godz. 10:00 na www.eventim.pl

www.karpe.no
www.omarsheriff.com

TikTok: https://www.tiktok.com/@omarsheriffofficial?_t=8WFageHTKfV&_r=1
Instagram: http://www.instagram.com/karpe_offisiell
Facebook: http://www.facebook.com/KarpeDiem
Spotify: https://open.spotify.com/artist/3X23gpg1vPacr0hBARyxtN?si=18e87260f48843c4

TikTok Quickstyle: https://www.tiktok.com/@thequickstylee
Instagram Quickstyle: https://www.instagram.com/thequickstyle/

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue