Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 12+ Tickets 79-120 Ticket distribution
goout.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

12 grudnia zespół z Ukrainy «Odyn w kanoe» wystąpi po raz pierwszy w Warszawie.
«Odyn w Kanoe» jest przykładem artystów, którzy wyłamali się ze schematu współczesnej muzyki ukraińskiej i wciąż zachwycają swoich słuchaczy i gromadzą tłumy fanów.

Motto zespołu: minimalizm i prostota, możemy odnaleźć we wszystkim – od doboru instrumentów po wykonywane kompozycje. Głębokie i liryczne teksty nie pozostawią obojętnym nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Obecnie zespół jest pierwszy na liście muzycznych przebojów, utwory są często wybierane do występów na Ukraińskich konkursach muzycznych i talent show. «Odyn w Kanoe» to jedyny zespół ukraiński, który wystąpił na Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue