Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 69-79 Lineup 18:00 - drzwi
20:00 - 20:30 - Bruklin
20:45 - 21:15 - Ballbreaker
21:30 - 22:15 - Masturbator
22:30 - 00:10 - Nocny Kochanek
0:10-… - Afterparty Foyer
Ticket distribution
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

WAŻNA INFORMACJA!
Od 15.12 obowiązują nas nowe przepisy dotyczące organizacji imprez! Generalnie – wiadomości są dobre, bo możemy grać i z pewnością zobaczymy się z Wami w sobotę w Warszawie!
Zmiany zaproponowane przez Radę Ministrów w rozporządzeniu z 14 grudnia 2021 roku zakładają zmniejszenie limitu osób niezaszczepionych, które mogą wziąć udział w koncercie. Od 15 grudnia 2021 roku limit ten wynosi 30% obłożenia klubu/lokalu w którym odbywa się wydarzenie. Co ważne – do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione, którym zweryfikowano certyfikat, ozdrowieńcy lub osoby z negatywnym wynikiem testu. W związku z tym, na wejściu poza standardową procedurą sprawdzenia wejściówek na koncert, będą weryfikowane paszporty covidowe, wyniki testów oraz oświadczenia o ozdrowieniu.
Informujemy jednocześnie, że dla osób nieposiadających żadnych z powyższych dokumentów/zaświadczeń, bezpośrednio przy Klubie Progresja dostępny będzie komercyjny punkt wymazowy COVID-19 prowadzony przez Live-Med, gdzie będzie można wykonać szybki test antygenowy. Czas oczekiwania na wynik: 15 min. Cena testu: 90 zł. Z negatywnym wynikiem takiego testu wejście na koncert będzie również możliwe.

UWAGA!
Limit 30% osób niezaszczepionych oznacza, iż pierwsze 30% osób niezaszczepionych może wziąć udział w wydarzeniu bez posiadania jakiegokolwiek dokumentu poświadczającego szczepienie lub negatywny wynik testu na obecność wirusa. Dopiero po przekroczeniu tego limitu, osoby nieposiadające żadnego z dokumentów – będą proszone o wykonanie testu.
To są dobre wiadomości, bo możemy się z Wami zobaczyć w najbliższą sobotę! Jeżeli jesteś zaszczepiona/zaszczepiony, pokaż dobrowolnie obsłudze wydarzenia odpowiedni dokument, aby wejście na koncert przebiegało sprawnie! Dziękujemy Wam za to już teraz! Do zobaczenia!
Szczegóły znajdziecie w rozporządzeniu: https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000231101.pdf

———-

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów, promująca album “Stosunki Międzynarodowe”. Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.

Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.
Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo – pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

18 lat pasji, muzyki i koncertów – Progresja świętuje 18-kę!

Klub Progresja osiągnął w tym roku pełnoletność! Z tej okazji 18 grudnia zapraszamy na wielką imprezę urodzinową!

Do hucznych obchodów zainspirował nas Nocny Kochanek, który tego dnia zagra w naszym klubie finałowy koncert swojej trasy koncertowej. W końcu lepszego zespołu do wspólnego świętowania nie ma! 18 lat Progresji? Koncert Kochanka 18 grudnia? To połączenie po prostu nie mogło się nie udać. Tego wieczoru „Zdrajcom Metalu” towarzyszyć będą Bruklin, Ballbreaker i Masturbator!

Oprócz wyjątkowych gości specjalnych, koncertów oraz urodzinowej oprawy, będzie miała miejsce premiera limitowanego 18-kowego merchu Progresji dostępnego tego dnia tylko w klubie! Aby uczynić to wydarzenie jeszcze lepszym, będzie z nami Antyradio, które przeprowadzi akcję specjalną – Antysylwestra.

18. urodziny obchodzi się tylko raz – sprawmy wspólnie, aby ten wieczór był niezapomniany!

Wystąpią:

BRUKLIN
BALLBREAKER
MASTURBATOR
NOCNY KOCHANEK
+ Antysylwester Antyradia

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue