Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 69-79 Organizer DM Agency Lineup 18:00 - drzwi
19:00 - 20:00 support
20:30 - 22:00 Nocny Kochanek
Ticket distribution
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Nocny Kochanek wystąpi na największej domówce z koncertami LIVE w Polsce – HAŁSÓWKA już 24 lipca w klubie Progresja w Warszawie!

Nocny Kochanek to metalowa i radosna rockowa petarda nadal zniewala i wypełnia po brzegi sale koncertowe. Ich muzyka uwodzi od lat! Dołącz do imprezy, nie bądź kanapowcem!

Otwieramy koncertowe lato trasą z najgorętszymi artystami tego sezonu. HAŁSÓWKA to doskonała zabawa z gwiazdami na wyciągnięcie ręki, ale w bezpiecznej odległości. Impreza zagości w najpopularniejszych klubach w Polsce!

Gramy dla dopuszczalnej połowy publiczności – pospieszcie się, bo ilość biletów ograniczona! Dołączcie do muzycznego szaleństwa – nikt Was nie rozpozna Was na fotkach, bo będziecie w maseczkach ;) Nasza ochrona będzie miała Was na oku ;)

➡ Poczujecie się jak gospodarze – imprezę w każdym klubie rozkręca dziennikarz muzyczny, a wieczór zakończy numer, na który uczestnicy będą mogli głosować podczas koncertu.

Kochani!

ponieważ pytacie często o poziom bezpieczeństwa sanitarnego w czasie koncertów informujemy, że stosujemy się do zasad reżimu sanitarnego. Koncerty w Progresji odbywają się z ograniczeniem publiczności do połowy miejsc siedzących. Co drugie krzesło jest wyłączone z użycia. W toaletach i przy barach znajdziecie środki dezynfekujące. Dbamy też o wzmożone czynności dezynfekujące w toaletach. Prosimy o noszenie maseczek podczas przemieszczania się w klubie.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue