Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - 8 lat w Tybecie
20:45 - Zenek
21:30 - Nocny Kochanek
Tickets Sold out Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Nocny Kochanek – “Randka w Ciemność” – prezentuje “Trasę w Ciemność”.

Nocny Kochanek

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

“Randka w Ciemność” to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. “Randka w Ciemność” to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.

Premiera wydawnictwa: piątek – 11 stycznia 2019. Płyty CD do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

8 lat w Tybecie

Zespół 8 lat w Tybecie to piątka silnych charakterów ze Śląska Cieszyńskiego, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Determinacja i upór w dążeniu do celu to sprawa nadrzędna.
Muzycy przekładają treść nad formę, stawiają na naturalność i wiarygodność. Podczas jednego z konkursów muzycznych juror skomentował ich występ w następujący sposób: “Soczyste, chropowate brzmienie, wokalista o magnetycznej osobowości i inteligentne teksty sprawiły, że zespół bezapelacyjnie wyprzedził swych konkurentów i nie pozostawił nam wątpliwości, że należy go premiować awansem do następnego etapu”.

Długo wyczekiwana debiutancka płyta zespołu 8 lat w Tybecie ukaże się na początku 2019 roku. Znajdzie się na niej 11 utworów, a wśród nich dobrze znane m.in. ze stacji Antyradio, Eska Rock,
Radio Afera „Król Popkultury” czy „Po co tyle słów?”. W realizację płyty zaangażowani zostali Leszek Biolik, Marcin Gajko, a także Michał Wasyl, dzięki którym brzmienIE i jakość nagrań jest na najwyższym poziomie. Zespół w 2017 roku brał udział w Eliminacjach do Przystanku Woodstock, a także w SPRING BREAK FESTIVAL, największym polskim festiwalu showcase’owym.

Skład TWORZĄ: DOMINIK WITOSZEK (WOKAL, TEKSTY), KRZYSIEK PUDA (GITARA, WOKAL), WOJTEK MAZUR (GITARA, WOKAL), DAWID KUBECZEK (BAS,WOKAL), GRZEGORZ KORZENIEWSKI (PERKUSJA).

Zenek

Zenek Kupatasa (wokal, gitara) to półidiota, półdebil. Z Tomkiem Antoniakiem (bas) i Michałem “Mrufką” Jędrasem (perkusja) przemierza nasz piękny kraj Polski, dając koncerty pozbawione setlisty i metronomu. Może i krzywo, ale za to nierówno. Nigdy nie wiadomo co zagrają. Oni sami do momentu wyjścia na scenę, nie wiedzą nic. Poza tym niewiele można napisać. Trzeba przyjść i posłuchać.

www.zenek33.pl
www.facebook.com/zenek33
https://www.youtube.com/channel/UCEEIAgokVCyvpl0RIzkV_6A

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue