Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue COS Torwar, Warszawa Venue address Łazienkowska 6A, 00-001 Warszawa Age restriction do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Tickets 60-70 Lineup 18:00 - drzwi
19:30 - Zenek Kupatasa
21:00 - Nocny Kochanek
Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jedni ich kochają, inni nienawidzą. Jednak jedno jest pewne – nikt nie przejdzie obok Nocnego Kochanka obojętnie! Zdrajcy lub nadzieja metalu powraca po raz kolejny do Warszawy, żeby zaprezentować Wam jeszcze większe show niż do tej pory!

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut…ucha. Tekstowo – mają być jaja, a utwory koniecznie muszą opierać się na faktach, czasami nawet autentycznych… Wykorzystując humor, dystans do świata, pastisz i gry językowe, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej. To stali bywalcy Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce, gdzie wyprzedzają bez problemu Metallikę, czy rankingu Turbo Top Antyradia i kilkudziesięciu innych zestawień mediów muzycznych. Od dłuższego czasu znani są z wyprzedanych koncertów nawet pół roku przed występami.

Zenek Kupatasa odkąd ukończył 12 lat pisze sobie piosenki, które cechuje pełna swoboda tworzenia – na poważnie, na żarty, z przesłaniem lub dla zabawy, lekkie, ciężkie, co tam sobie chce. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, którego jest liderem, tekściarzem i autorem muzyki. Solowo, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata sześć albumów. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Gra bez setlisty prezentując przekrój piosenek ze swojej opasłej TFUrczości.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue